POD NASZYM PATRONATEM: Napisz esej, wygraj indeks na PWSW

- W IV edycji Konkursu na Esej zwyciężyła Edyta Dacko, która odebrała nagrodę i gratulacje z rąk rektora Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, prof. dr. hab. Jana Drausa. Fot. ISM PWSW

PODKARPACIE, LUBELSZCZYZNA, PRZEMYŚL. Czy Unia Europejska ma przyszłość? Czy w imię bezpieczeństwa można ograniczać prawa człowieka? Czy Polska może być jednym z liderów Unii Europejskiej?

Spośród tych trzech tematów mogą wybierać bliski sobie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Podkarpacia i Lubelszczyzny, którzy chcą wziąć udział w piątej już edycji Konkursu na Esej organizowanego przez Instytut Stosunków Międzynarodowych Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Zwycięzca  konkursu otrzyma nagrodę specjalną, czyli cyfrowy aparat fotograficzny. Poza tym, podobnie jak zdobywcy II i III miejsca otrzyma indeks na kierunek stosunki międzynarodowe w przemyskiej PWSW. Przewidziane są także pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Prace laureatów zostaną opublikowane w czasopiśmie Koła Naukowego Młodych Dyplomatów PWSW – ”Polityka Globalna”.

Prace można nadsyłać do 16 marca, a więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu można znaleźć na stronie internetowej: www.ism.pwsw.pl. Zachęcamy młodych zdolnych ludzi: siadajcie do pisania! Warto!

emka

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments