POD NASZYM PATRONATEM: Podkarpacka przestrzeń w obiektywie

Fot. Archiwum

PODKARPACIE. Wysokiej klasy aparat fotograficzny, zaproszenia do znanych ośrodków wypoczynkowych i rejsy żaglówkami po Solinie – to tylko niektóre z nagród, które czekają na autorów najciekawszych zdjęć ukazujących piękno naszego regionu.

Aby mieć szansę na ich zdobycie wystarczy wziąć udział w organizowanym przez Podkarpacką Organizację Turystyczną konkursie „Podkarpacka przestrzeń w obiektywie”. Fotografie będą przyjmowane w 4 kategoriach: „reportażowe zapisy chwili”, „przyroda i krajobrazy Podkarpacia”,  „architektura” oraz „aktywnie –  turystycznie, sportowo i rekreacyjnie”.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 października przesłać max.5 zdjęć na CD na adres: Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna 35-959 Rzeszów, ul. Szopena 51 pok. 302 oraz e-mailem: prot@prot.rzeszow.pl  Do zdjęć należy dołączyć kartę zgłoszenia dostępną na: www.podkarpackie.travel, gdzie znajdują się szczegółowe informacje.

Patronat honorowy nad konkursem sprawują Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments