Pod naszym patronatem: Turniej dla Dominika

Fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. Sobota i niedziela w stolicy Podkarpacia upłynie pod znakiem ogólnopolskich rozgrywek piłkarskich połączonych z aukcją charytatywną dla chorego chłopca.

Można będzie nie tylko pokibicować zawodnikom w koszulkach największych klubów ale i wylicytować często unikalne klubowe gadżety, takie jak np. oryginalna koszulka Liverpool FC czy biografia z autografem Jurka Dudka, a także wspomóc małego Dominika datkiem do puszki.

Real Madryt, Liverpool FC i AC Milan, to tylko 3 z 10 drużyn, które zagrają w dniach 2-3 lipca na rzeszowskich Orlikach przy ulicy Starzyńskiego 17 oraz ul Dąbrowskiego 82. Piłkarskich koszulek nie założą jednak światowe gwiazdy futbolu, a ich najwierniejsi kibice z całej Polski. Wszystko w ramach III Ogólnopolskiego Turnieju Kibiców Drużyn Zagranicznych „Zagrajmy dla Dominika”.

- Wcześniejsze edycje odbywały się w Kalwarii Zebrzydowskiej. Z różnych względów zawieszono organizację kolejnych, stąd nasza inwencja w kontynuowaniu tej integrującej kibiców imprezy. Chcemy pokazać, że kibic piłkarski niekoniecznie musi być kojarzony tylko z burdami i chuligaństwem. Po raz pierwszy jest to impreza charytatywna. – twierdzą Radosław Chmiel i Marcin Mazur, organizatorzy turnieju. anja

Program rozgrywek:

Sobota, 2 lipca, godz. 10 – 18 – prezentacja drużyn i rozgrywki (Orliki przy ul. Dąbrowskiego 82 i ul. Starzyńskiego 18):  godz. 20 – impreza integracyjna i aukcja gadżetów sportowych na rzecz chorego Dominika (restauracja „Grota”, ul. 3 Maja)

Niedziela, 3 lipca, godz. 10 – rozpoczęcie rozgrywek finałowych (Orlik przy ul. Dąbrowskiego 82), godz. 12 – mecz pokazowy: Dziennikarze vs Kapitanowie Drużyn Zagranicznych, godz. 15  – finał rozgrywek.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.