POD NASZYM PATRONATEM:SZTUKATAK

Koncert STELA SQUAT Sobota, godz. 20 STELA SQUAT to krakowski zespół istniejący od ponad roku, grający muzyką z pogranicza takich gatunków jak jazz, pop-rock, reggae. Fot. Dawid Kozłowski

DYNÓW. W ten weekend rozpoczyna się Festiwal DE-NOVO „SZTUKATAK” Dynów 2011. Przez ponad miesiąc w Dynowie będą gościć artyści z różnych regionów Polski i świata (USA, Czechy, Słowacja, Hiszpania) reprezentujący rozmaite dziedziny sztuki, a także studenci kilku szkół artystycznych. Prowadzą oni warsztaty plastyczne, teatralne.

W ramach festiwalu odbędą się także przedstawienia, koncerty i wystawy. Wszystko to odbywać się będzie na terenie stacji kolejki wąskotorowej w Dynowie.

Program
SOBOTA, 9 LIPCA
Otwarcie Festiwalu De-Novo “SZTUKATAK” Dynów 2011
- godz. 16 – 17 – wystawa prac z konkursu plastycznego “Jak wygląda Twój raj?
- godz. 17 – 19 – graffiti w plenerze; “Byki i Anioły?”. Prowadzenie Cezary Hunkiewicz. Zaproszony artysta zaprojektuje wraz z młodzieżą rysunek, który ma znaleźć się na jednej ze ścian GS Dynów. Następnie podczas otwarcia festiwalu zostanie on wykonany wspólnie z młodzieżą dynowską.
godz. 19 – koncert Bocca Della Verita z Dynowa
godz. 20 – zagra zespół STELA SQUAT z Krakowa

SOBOTA, 16 LIPCA
godz. 19 – spektakl studentów Akademii Teatralnej, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku

SOBOTA, 16 LIPCA – NIEDZIELA, 17 LIPCA
godz. 12.30 – 15 – na terenie stacji kolejki wąskotorowej w Dynowie odbędą się wWarsztaty “Pogórze Ekspress” Fabryka Wyobraźni.
Od 10 lipca do 5 sierpnia odbędą się próby do spektaklu plenerowego“Księga Raju” W spektaklu wezmą udział mieszkańcy Dynowa i okolic,  studenci szkół artystycznych, aktorzy, scenografowie i muzycy oraz zespół MATRAGONA z Sanoka. Premiera sztuki zaplanowana jest na 6 i 7 sierpnia.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.