Podbeskidzie chce kapitana Stali

Rzeszowska Stal nie będzie robiła problemów Wojciechowi Reimanowi w sprawie jego ewentualnego transferu do Podbeskidzia – zapewnia trener biało-niebieskich, Andrzej Szymański. Fot. Paweł Bialic

II LIGA. Wojciech Reiman wrócił z testów od beniaminka ekstraklasy.

Wojciech Reiman, to kolejny piłkarz, który w przerwie zimowej może opuścić Stal Sandeco Rzeszów. Pozyskaniem kapitana biało-niebieskich jest zainteresowane Podbeskidzie Bielsko-Biała.

– Tak przynajmniej stwierdził sam zawodnik, który był ostatnio na testach u beniaminka ekstraklasy. Po powrocie z nich, Wojtek zakomunikował nam, że Podbeskidzie jest zdecydowane na jego transfer. Teraz czekamy na konkrety, na pewno nie będziemy go na siłę zatrzymywać – powiedział trener Stali Andrzej Szymański.

Będzie rewolucja?
Zanosi się na to, że zimą w kadrze Stali może dojść do małej rewolucji kadrowej. Być może na transfer do Pogoni Szczecin zdecyduje się też Konrad Maca, który również był ostatnio testowany. – Jest jeszcze kilku piłkarzy, którzy chcieliby zmienić otoczenie. Ja też mam swoje typy, kogo chciałbym zostawić w zespole, a komu podziękować. Pierwsze wiążące decyzje powinny zapaść w tym tygodniu po sparingu z Koroną Kielce – dodał nasz rozmówca.

Testy w środę
W środowym sparingu w zespole Stali mają zagrać testowani zawodnicy. – Spodziewam się przyjazdu obrońcy, środkowego pomocnika oraz napastnika. Tym spotkaniem zakończymy tegoroczne treningi. Po nim zawodnicy dostaną urlopy. Zajęcia planujemy wznowić 7 stycznia – zakończył trener Szymański.

Piotr Pezdan

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments