Podglądnij pogodę i piękne plażowiczki

Oprócz widoku plaży na stronie internetowej mogłyby się też pojawić informacje dotyczące aktualnej temperatury powietrza i wody oraz siły wiatru. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Nad Jeziorem Tarnobrzeskim pojawiły się kamery, dzięki którym widać co dzieje się na wodzie i na plaży

1 maja ruszył trzeci już sezon nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Jest nowa długa plaża, nowe punkty gastronomiczne i wypożyczalnie sprzętu wodnego, a także kamery, z których obraz znad jeziora płynie w świat.

Kamery nad Jeziorem Tarnobrzeskim zainstalował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który czuwa nad bezpieczeństwem odpoczywających. Na stronie internetowej ośrodka można podglądać obraz z kamery umieszczonej przy głównej bazie policji i WOPR, która obecnie znajduje się na wprost głównego wjazdu nad jezioro, w miejscu, w którym dotychczas dostęp do wody mieli zarezerwowany nurkowie. Kamera prezentuje lewą plażę, obraz z drugiej kamery ma się pojawić na witrynie MOSIR już wkrótce.

- To bardzo dobre rozwiązanie mówi plażowiczka, którą spotkaliśmy nad Jeziorem w minioną niedzielę. Zanim wybiorę się nad wodę, sprawdzę jaka jest pogoda, czy na plaży jest już dużo osób i czy są wolne miejsca parkingowe.

Otwarcie tegorocznego sezonu dzięki upalnej pogodzie można zaliczyć do bardzo udanych. Oby taka pogoda gościła nad tarnobrzeskim akwenem przez kolejne letnie weekendy aż do września.

mrok

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.