Podkarpaccy półfinaliści.

Rzeszowski duet JazzBratem, Fot. Polsat

JazzBratem, Arletta Rzepiela, grupa h.R.A.B.I.A. oraz duet Michał i Grzesiek znaleźli się w gronie 32 półfinalistów programu “Must be the music. Tylko Muzyka”.

Przed uczestnikami z naszego regionu występy na żywo. Tym razem jednak to nie jury, czyli Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojciech Łozowski będą decydować o awansie do finału. Eksperci polsatowskiego programu wyrażą swoją opinię, jednak to głosy widzów będą decydujące.

Na smsy podkarpackich sympatyków popularnego programu liczy m.in. rzeszowski duet JazzBratem. Krzysztof i Paweł Delikat podczas castingu zaintrygowali jury mixem utworów: “Byłaś serca biciem” Andrzeja Zauchy, “Niepewność” Marka Grechuty i “Roxanne” Stinga.
Dużą szansę na finał ma również mielecka grupa h.R.A.B.I.A. Ich, nieco kontrowersyjny pod względem tekstowym, utwór “Warszafka” okazał się przepustką do dalszego etapu w programie.

17- letnia Arletta Rzepiela ze Stalowej Woli to najmłodsza, z podkarpackich uczestników, wokalistka. Półfinał wywalczyła utworem grupy 30 Second to Mars “This is war”.

Nie zabrakło także muzycznych przedstawicieli z najpiękniejszej części naszego regionu, czyli Bieszczadów. Są nimi Michał i Grzesiek – wielbiciele klasyki polskiego rocka. W programie zachwycili jurorów utworem “Jaskółka”.
Występy półfinałowe już od najbliższej soboty.

anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments