PodkarpacioBUS ruszył w Polskę. ZDJĘCIA

Podczas targów turystycznych autobus będzie spełniać funkcję stoiska podkarpackiej delegacji. Fot. Arkadiusz Rogowski

RZESZÓW, PODKARPACIE. Podkarpacka Organizacja Turystyczna wymyśliła oryginalny pomysł promocji naszego regionu.

W czwartek (04.04) około godz. 10 rano z rzeszowskiego rynku wyruszył w Polskę autobus promujący Podkarpacie. Ma odwiedzić Wrocław, Gdańsk, Warszawę, Chorzów i Poznań, ale będzie kursował na różnych trasach przez cały rok. Podczas targów turystycznych będzie spełniać funkcję stoiska. Wszyscy zainteresowani będą mogli w autobusie uzyskać informacje o kosztach, ewentualnych destynacjach podróży czy hotelach na Podkarpaciu.

Na taki, trzeba przyznać dość oryginalny pomysł promocji naszego regionu, wpadła Podkarpacka Organizacja Turystyczna, podlegająca Urzędowi Marszałkowskiemu.

Wewnątrz autobusu pracować będą trzy osoby, w tym studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego. Całe przedsięwzięcie będzie kosztowało 40 tys. złotych.

Arkadiusz Rogowski

do “PodkarpacioBUS ruszył w Polskę. ZDJĘCIA”

 1. Andrzej

  Autobus robi furore we wroclawiu (przykuł uwagę W. Cejrowskiego) Ludzie biora mase ulotek z kazdego stanowiska promujacego swoj region i potem nie pamietaja co z kad wzieli. A do tego autobusu w rynku ustawialy sie kolejki po darmowe materialy (udalo mi sie dostac atlas ze wszystkimi sciezkami rowerowymi w Waszym wojewodztwie za free. Pochodze ze swietokrzyskiego, studiuje we wrocku i na pewno przyjade pojezdzic po Waszych pieknych terenach. Ruszcie sie troche i zobaczcie jak wygladaja i jaki klimat panuje na targach turystycznych!

 2. maciej

  Jak promować Podkarpacie to można jechać Autosanem z Sanoka a nie MAN-em. Ale pewnie ta śmieszna organizacja nie wie co produkują w Sanoku. Piękna promocja nie swoimi produktami. Cudze chwalicie – swego nie znacie. GAFA do potęgi entej

 3. pol

  a kto zapłci te 40 tysie.cy za taką wycieczkę.

 4. hk

  Co na podkarpaciu jest do promowania????BIEDA Z NĘDZĄ????

 5. UJEK

  Do takiego AUTOBUSIKU wsadzic Te DZIEWCZYNKIod DAWIDA KOSTECKIEGI i prezdenta FERENCA jako BURDEL meme a kierowcom zrobić RYŚKA PODKULSKIEGO !!! I cała MAFIA w komplecie !!!!

 6. dziadek Franek

  to skoro już jedzie autobus to wsadzić tam z 10 ładnych rzeszowianek i niech znanymi sobie metodami kuszą bo sam autobus co to za atrakcja .dzisiaj wszystkie miasta mają autobusy i to nie takie a,tak jakby taki ślązak czy Gdańszczanin spróbował żywcem podkarpacia to i latem by się przywlókł na poprawkę.kto to wymyślił i za wyrzucone pieniądze bo az 40.000 zł-to mi śmierdzi Kotulą bo on ma takie utopijne pomysły

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.