Podkarpacki Bank Spółdzielczy świętuje 140-lecie istnienia

Prezes zarządu Podkarpacki Bank Spółdzielczy, Lesław Wojtas (z prawej), wręcza nagrodę Andrzejowi Bajorowi, prezesowi firmy Stalbudowa KAZEX S.A.

Uroczystą imprezą, która w poprzedni piątek odbyła się w hotelu Nowy Dwór w Świlczy, bank PBS rozpoczął świętowanie wspaniałej rocznicy 140-lecia obecności na rynku. Obchody zakończą się 10 września na sanockich błoniach.

Piątkowa uroczystość była okazją do spotkania się z partnerami banku PBS. Był czas na przypomnienie bogatej historii banku oraz pochwalenie się jego osiągnięciami i dokonaniami. A że jest się czym chwalić, przekonał uczestników prezes Lesław Wojtas w krótkiej prezentacji multimedialnej. Nie obyło się bez życzeń oraz podziękowań i nagród dla klientów banku.
Po oficjalnej części przyszła pora na luźne spotkania i rozmowy w kuluarach, a prym wiedli oczywiście przedstawiciele banku. Członkowie zarządu oraz kierownicy placówek przez cały wieczór byli do dyspozycji swoich partnerów biznesowych, a dobry nastrój udzielał się wszystkim zgromadzonym.

pk

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments