Podkarpacki Festiwal „KultURalia” rozpoczęty

do “Podkarpacki Festiwal „KultURalia” rozpoczęty”

 1. mamnick

  CHOŁOTA!Pijaczki,lumpy,menelstwo i syf!Ale spokojnie.Wnet egzaminy więc proponuję,je śli macie głośnego studencika też zrobili imprezę jak będzie się uczyć…Bo albo się żyje z ludzmi albo w ogole!BANDA MATOŁÓW!!!!A nie studentów!Proponuję petycję do Ratusza o organizowaniu takich patologicznych imprez po za miastem.Bo przecież ileż mozna wytrzymywac darcie mord napitych,puszki,butelki wszędzie….DNO,MUŁ I WODOROSTY!

 2. George

  Tylko szumna jest nazwa „KULTURALIA”, w rzeczywistości z kulturą nie ma nic wspólnego.

  Osobiście nie mam nic przeciwko koncertom, ale to co się wyrabia przed i po nich to trudno nawet określić słowami. Chamstwo, pijaństwo itp. Towarzystwo drze się do 5.30 nad ranem, niektórzy zmęczeni – śpią na środku parkingu, zdemolowane ławki, zniszczone samochody.

  Ciekawe dlaczego skoro organizuje się takie imprezy – po ich zakończeniu policja nie doprowadzi niektórych do porządku???? i nie odprowadzi do domu??? Czy cisza nocna nie obowiązuje – przecież nie dzieje się to na odludnej wyspie ale w mieście, na osiedlu na którym mieszkają także inni – niektórzy muszą rano wstać do pracy, niektórzy mają małe dzieci – ich interes jest nieważny???

  W dzień także nie możne odpocząć – próby i granie od 10.00 przez cały dzień.

  Wielka szkoda, że prezydent i ci, którzy wydają zgodę na organizowanie takich imprez nie przyjdą osobiście i nie zobaczą jak to naprawdę wygląda. Proponowałbym także nocleg – niech zobaczą czy uda im się pospać.

 3. swojak

  Poprzednio to byly Juwenalia a jak to sie teraz nazywa ? Ku**iarlia ? No to ktos nazwe wymyslil !

 4. blackjohny

  To są „kulturalia”. Ja bym to nazwał inaczej, tylko moderator nie przepuści ze względu na niecenzuralne słowa! Cała noc nieprzespana! Domofon dzwonił co chwilę. Wyłamane drzwi w bloku! W moim samochodzie urwane ramię wycieraczki. Na klatkach schodowych butelki szczyny i gówna. Z roku na rok jest coraz gorzej. I proszę nie mówić, że to nie studenci. Niestety takich teraz studentów mamy. Strach się bać. Nie wiem co będzie dzisiejszej nocy. Kto wydaje pozwolenie na takie imprezy w środku osiedla. Skandal. Od dzisiaj zbieramy podpisy, aby tego typu imprezy wynieść poza miasto. Niech się tam wyżywają.

 5. alex126

  ta laska z duzym biustem zapomniała podac numer telefonu coz za slicznotka ..

 6. blokers

  znacie kontakt do dziewczyny w bialej koszulce z fotki nr10

 7. ida

  Jeśli ktoś z czytelników zastanawia się co spowodowało dzisiejszy paraliż komunikacyjny i horrendalne korki w mieście ok. godziny 15 (sic!!!), to właśnie ten kto udzielił zgody na to aby grupa podpitych studentów w dziwacznych przebraniach w asyście kilku karetek pogotowia i policji przeszła między innymi ulicą Podwisłocze . Jakiś baran pozwolił zablokować miasto w szczycie i to w sytuacji kiedy Rejtana jest cała rozkopana. BRAWO!!!
  Z Podpromia na ul. Cichą jechałam GODZINĘ w skwarze i z wrzeszczącym dzieckiem któremu chciało się do ubikacji i które w efekcie posikało się w majtki.
  Po czym cała impreza holowana karetkami i wozami policyjnymi wkroczyła do FRACA NA PIWO.
  Czysty IDIOTYZM.

 8. zakochany

  Dziewczyno ze zdjęcia 9 pierwsza od lewej w koszulce citroena
  zakochałem się w Tobie od pierwszego spojrzenia help me…

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.