Podkarpacki Festiwal Tańca już za nami. ZDJĘCIA

Fot. Wit Hadło
Fot. Wit Hadło

Magia barw, ekspresja muzyki, parkietowy szyk i radość wypływająca z tańca… Tego, co działo się podczas Podkarpackiego Festiwalu Tańca nie sposób opisać. Zachwycali wszyscy – niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności, przez dwa dni ciesząc oczy widowni. To jednak nie koniec atrakcji. Po weekendowym święcie na Podpromiu, Szkoła Tańca Sportowego AKSEL zaprasza w czwartek na kolejne taneczne emocje do klubu KULA.

Obserwując na Podkarpackim Festiwalu Tańca przepiękne pary w szałowych strojach, jak pełnymi gracji ruchami poruszają się na parkiecie, wydawać by się mogło, że możemy tylko marzyć o takiej perfekcji w tańcu. Jednak nic bardziej mylnego, co udowadniali choćby uczestnicy „Tańca z gwiazdami”, w kilka tygodni ucząc się skomplikowanych układów i wymagających figur. Podobnie jak oglądane przez nas sławy, każdy z nas ma szansę zostać mistrzem parkietu. Wystarczy, by oddał się w ręce profesjonalnych i sprawdzonych instruktorów, takich jak choćby nauczyciele ze Szkoły AKSEL, których wychowankowie osiągający sukcesy światowej klasy, są najlepszą wizytówką klubu.

Wielbicieli tańca ucieszy zapewne kolejna dobra wiadomość. Już w czwartek w rzeszowskim klubie Kula w Galerii „Nowy Świat” Szkoła Tańca Sportowego „AKSEL” zaprasza na AKSEL Party, czyli podsumowanie sezonu tanecznego połączone z darmową otwartą imprezą dla wszystkich miłośników wirowania na parkiecie.

Początek już od godz. 16, kiedy to zaplanowano część oficjalną. Natomiast od godz. 20 zapraszamy na taneczne szaleństwo bez względu na posiadane umiejętności, czyli AKSEL Party. Polecamy!

[print_gllr id=87364]

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o