Podsumowali sezon na strzelnicy

Fot. Materiałyt prasowe

W ubiegłą sobotę 25 czerwca na terenie strzelnicy sportowej LOK w Żołyni odbyły się pierwsze organizowane przez Leżajski Klub Kyokushin Karate zawody strzeleckie o puchar Burmistrza Miasta Leżajska i Prezesa Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate.

Zawody strzeleckie oprócz rywalizacji w dyscyplinie sportowej, jaką jest strzelanie były imprezą podsumowującą zakończony właśnie kolejny sezon pracy sportowo-wychowawczej Leżajskiego Klubu. Sezon, który tradycyjnie zakończył się ciężkim fizycznie, ale dającym wiele satysfakcji dla zdających egzaminem na kolejne stopnie szkoleniowe kyu. W sobotniej rywalizacji strzeleckiej udział wzięli reprezentujący cały przekrój wiekowy ćwiczących w LKKK od najmłodszych dzieci po pracujących w klubie instruktorów karate.

Czynny udział w zawodach wzięli też rodzice dzieci ćwiczących karate w tym z niezłym rezultatem kilka „Mam” oraz samorządowcy Powiatu Leżajskiego i sympatycy Leżajskiego Klubu. Rywalizacja odbywała się w kilku konkurencjach dopasowanych do wieku i umiejętności uczestników. W zawodach użyto zarówno broni pneumatycznej jak i palnej, karabinków sportowych (KBKS) jak i 9 mm pistoletów Glock i SIG-Sauet. Impreza odbywała się pod czujnym okiem instruktorów a szczególnie posiadającego uprawnienia instruktora strzelectwa Dariusza Burdy.

opr.pb

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.