Podwyżki cen wody o 400 procent?

Fot. Wojciech Preisner

PODKARPACIE. Dostaniesz odszkodowanie za słupy i rury na działce, ale zapłacisz wyższe rachunki za prąd i kolosalne za wodę.

W tym roku ceny wody i ścieków w niektórych gminach wzrosły nawet o 30 procent. W przyszłym może się okazać, że opłaty będą o wiele większe. Dlaczego? Za sprawą ustawy o odszkodowaniach za tzw. korytarze przesyłowe, czyli słupy i linie energetyczne, rurociągi i studzienki ulokowane na prywatnych posesjach. Do tego Polsce grożą kolosalne kary finansowe ze strony Unii Europejskiej  za niedostosowanie naszych oczyszczalni i jakości wody do norm unijnych.

Więcej w Super Nowościach

Artur Getler

do “Podwyżki cen wody o 400 procent?”

 1. wiesiek

  Historia się powtórzy? Do sławojek powrócimy? Brudne zawszone dzieci w szkołach? Rozmawiałem kiedyś ze znaną emerytowaną lekarką pracowała w latach powojennych w naszych szpitalach.Wspominała nie znane mi fakty jak w szpitalach leczyli ludzi i walczyli z insetami brudem.Było to wszystko spowodowane brakiem wody łazienek szczególnie na wsiach

 2. lysek

  Boże niech juz bedzie koniec swiata i niech ludzie dostana to na co zasluguja wedlug zaslug swych dla bliznich.

 3. bury

  chcieliście PiS – u ?
  no to macie …. :(

 4. ROGOL

  Dojda kiedys do granicy kiedy ludzie przestana placic a oni wody i swiatla nie odetna bo nie moga pozbawic tego ludzi.

 5. adam

  Mam parę słupów na działce to wezmę kasę konkretną (niech każdy bierze kto ma prądy wodę i kanalizacje) za odszkodowanie a podwyżki i tak będą tylko szukają pretekstów do podwyżek.

 6. ROMAN

  unia swoje standardy wprowadzała x- lat a teraz u nas to samo chce zrobić jak czarodziej trzask-prask i ma być a jak nie to płać- czy ci pasuje czy nie – to ci równość – dochodzimy do paranoi – chyba należy kopać studnie i łapać deszczówkę – albo z wiadrami do Wisłoka – ale czasy – normalne wariactwo – gdzie ta kometa ? leci czy nie leci

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.