Podziel się posiłkiem

PODKARPACIE. W dniu 28 i 29 września Podkarpacki Bank Żywności organizuje zbiórkę żywności na terenie 11 miast (Rzeszowa, Kolbuszowej, Łańcuta, Krosna, Jasła, Brzozowa, Tyczyna, Leżajska, Jarosławia, Przeworska, Przemyśla w ok. 60 sklepach.

W tych dniach wolontariusze Banku Żywności będą zbierać produkty i zachęcać do zakupów i przekazania żywności dla dzieci. Darczyńcą może być każdy. Na terenie wybranych sklepów, przy specjalnie oznakowanych koszach czekać będą wolontariusze, którym będzie można przekazać produkty żywnościowe – najlepiej te z długą datą ważności np.: olej, cukier, konserwy mięsne  rybne i warzywne, odżywki dla dzieci, soki i dżemy. Zapraszamy wszystkich ludzi o otwartych sercach do przyłączenia się do zbiórki żywności Podziel się Posiłkiem.

Po zebraniu i zważeniu produktów żywnościowych bank przekaże żywnośc bezpośrednio do organizacji oraz instytucji, które zajmują się działalnością na rzecz dzieci, a szczególnie ich dożywianiem. Są wśród nich: szkoły, świetlice, domy dziecka, towarzystwa przyjaciół dzieci oraz stowarzyszenia pomagające dzieciom i młodzieży, szczególnie niepełnosprawnym. W tym roku odbędzie się również internetowa zbiórka żywności Podziel się Posiłkiem. Od 28 września do 8 października, w sklepie internetowym pod adresem  www.e-piotripawel.pl/zakupycharytatywne/ będzie można kupić produkty i przekazać je na rzecz potrzebujących dzieci.

am

do “Podziel się posiłkiem”

  1. ruskowsianin

    A dlaczego nie zbieraja zywnosci pod budynkiem Sejmu na Wiejskiej ?
    Pewnie nic by nie zebrali i bylby jak zwykle wstyd totalny. Jeszce te hieny nigdy nic nikomu nie daly !!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.