Poezja dla laików

Na rzeszowskim rynku wydawniczym ukazał się tomik poezji autorstwa Katarzyny Grzyb pt. „Emocjany wybrane”. Zawiera on zbiór krótkich utworów przeznaczonych, jak sam autorka wskazuje, dla „poetycznych laików”. Treść wierszy stanowią doznania emocjonalne poetki oraz jej subiektywne przemyślenia.

Katarzyna Grzyb urodziła się w Chełmie 13 grudnia 1981 roku w dniu wprowadzenia stanu wojennego. Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie uzyskała tytuł magistra oligofrenopedagogiki (praca z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie). Jest żoną siatkarza Wojciecha Grzyba, zawodnika Asseco Resovii, wicemistrza świata z 2006 roku, oraz mamą Michałka i Lenki. Współpracuje z rzeszowską „Bawiarenką”, gdzie prowadzi zajęcia z języka angielskiego. Przede wszystkim zajmuje się jednak prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci. Jej zainteresowania to: pedagogika, psychologia, język angielski i taniec.

W środę, 9 lutego 2011 r., o godzinie 18.30 w Sali Greckiej Hotelu ICAM-House w Rzeszowie, ul. Rejatna 1, odbędzie się wieczór autorski Katarzyny Grzyb.

rm

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments