Pokarało go na miejscu

Fot. KPP

SANOK. Trzech młodych mężczyzn próbowało ukraść przewody energetyczne z terenu byłej żwirowni w miejscowości Dobra. Jeden z nich został porażony prądem, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że trzech młodych mężczyzn z powiatu sanockiego, dwóch w wieku 22 lat i jeden 21 lat, usiłowało ukraść przewody elektryczne z nieczynnej linii energetycznej. Kilka sztuk przewodów udało im się odciąć, jednak gdy usiłowali odciąć kolejny, znajdujący się wówczas na słupie 22-latek został rażony prądem. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Dwóch pozostałych sprawców policjanci zbadali alkomatem. 22-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, natomiast 21-latek niecałe 2 promile. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia stosownych wyjaśnień.

W poniedziałek po południu usłyszeli zarzuty usiłowania kradzieży i zniszczenia mienia. Mężczyzna przewieziony do szpitala zostanie przesłuchany po powrocie do zdrowia.

tc/KPP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments