Policjanci szukają złodziejek, które okradły starsza kobietę

Fot. KMP Rzeszów
Fot. KMP Rzeszów

RZESZÓW. Nigdy nie należy wpuszczać do domu nieznajomych osób.

Niejednokrotnie pisaliśmy na łamach Super Nowości, żeby starsze osoby nie były łatwowierne w stosunku do obcych osób. Często jednak takie osoby zapominają o tym, a efekt jest taki, że tracą często znaczną ilość pieniędzy lub oszczędności życia. Obecnie rzeszowscy policjanci poszukują złodziejek, które okradły 76-letnią kobietę na osiedlu Piastów w Rzeszowie.

Do kradzieży doszło prawie miesiąc temu, a dokładnie 16 maja w mieszkaniu przy ulicy Chrobrego. Do 76-letniej mieszkanki bloku zapukała młoda kobieta wyglądająca na około 25 lat. Powiedziała, że jest nową sąsiadką. Poprosiła o zapisanie telefonów kontaktowych. Gdy właścicielka mieszkania zapisywała numery telefonów do mieszkania weszła druga kobieta. Przebywały one w mieszkaniu około 15 minut.

Po pewnym czasie do domu wróciła córka kobiety. Zorientowała się, że z mieszkania skradziona została duża kwota pieniędzy. Pokrzywdzone zawiadomiły policjantów. Na podstawie relacji właścicielki mieszkania policjanci sporządzili portret pamięciowy jednaj z podejrzewanych.

Funkcjonariusze prowadzący dochodzenie proszą osoby, które rozpoznają kobietę na zamieszczonym portrecie pamięciowym o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, pokój 507 lub pod nr telefonu 17 858 32 51 albo z dyżurnym komendy 17 858 33 10 lub 997.

ga

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o