Policjant uratował „skoczka”

Fot. KMP

PRZEMYŚL. Funkcjonariusz przemyskiej Policji uratował życie 32-letniemu mężczyźnie, który rzucił się z mostu wprost w nurt Sanu.

Zdarzenie miało miejsce w sobotni wieczór. Około godziny 21. do dyżurnego przemyskiej komendy zadzwonił mężczyzna. Z jego relacji wynikało, że ma problemy osobiste i chce skoczyć z mostu. W czasie, gdy jeden z  dyżurnych rozmawiał z mężczyzną przez telefon, drugi natychmiast powiadomił patrole o zaistniałym zdarzeniu.

Jeden z patroli udał się na most, kolejne słysząc korespondencję z dyżurnym udały się nad brzeg Sanu by zainterweniować w sytuacji, gdyby mężczyzna skoczył do wody. W pewnym momencie 32-latek rzucił się z mostu wprost do Sanu. Jeden ze znajdujących się na brzegu policjantów nie wahając się skoczył za nim do głębokiej na ponad 2 metry rzeki. Po przepłynięciu kilkunastu metrów ujął mężczyznę, wyciągnął go na brzeg, a następnie wspólnie z innymi funkcjonariuszami udzielili mu pierwszej pomocy.

Powiadomione przez dyżurnego pogotowie ratunkowe przewiozło mężczyznę do szpitala.

tc/KMP

do “Policjant uratował „skoczka””

  1. antyzgrzyt

    Brawo Przemyśl! Tylko pytanie brzmi, czy ten człowiek nie chciał eutanazji inaczej? Skoro promuje się eutanazję dlaczego ratowac samobójców?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.