Policyjny weekend w pigułce

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

TARNOBRZEG. W miniony weekend na terenie powiatu tarnobrzeskiego policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców.

Jeden z kierujących pojazdem nie zatrzymał się do kontroli, uciekał przed policjantami. Po zatrzymaniu okazało się, że w jego organizmie jest 1,65 promila alkoholu.
W niedzielę przed godz. 17, policjanci pełniący służbę na terenia Nowej Dęby na drodze krajowej relacji Radom – Rzeszów zauważyli jadący samochód marki Volkswagen Polo. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. Jego kierowca nie reagował na sygnał nakazujący zatrzymanie, przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli pościg. Po krótkiej chwili zatrzymali mężczyznę. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest nim 52-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba. Badanie alkomatem wykazało 1,65 promila alkoholu w jego organizmie.

Nieco mniej, bo 1,55 promila alkoholu w organizmie miał 36-letni kierowca opla vectry, którego zatrzymali policjanci do kontroli drogowej w nocy z niedzieli na poniedziałek, a dokładniej o godz. 2.30 na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu.

Za kierowanie po wpływem alkoholu odpowie też 21-letni kierowca alfy romeo. Mężczyzna został zatrzymany przed godz. 8 na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Badanie alkomatem wykazało u niego 0,26 promila alkoholu w organizmie.

mrok

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments