Politechnika kończy w Rzeszowie

Z kim w play-off zagra Politechnika? Możliwych scenariuszy jest kilka, a rzeszowianie specjalnie nie będą kalkulować. Fot. Wit Hadło

II LIGA. “Akademicy” z szansami na 5. miejsce.

W ostatnim meczu rundy zasadniczej „Inżynierowie” zechcą wziąć na Pułaskim rewanż za 73-84 w Warce i godnie zakończyć rundę zasadniczą. W przypadku wygranej rzeszowianie mogą przesunąć się w tabeli z 6. na 5. miejsce.

Politechnika toczyć w środę będzie korespondencyjny pojedynek z Rosą II. Radomianie mają punkt więcej i zmierzą się we własnej hali z MCKiS Jaworzno. Zwycięstwo „Inżynierów” przy porażce Rosy sprawi, że to nasz zespół zajmie przed play off piątą lokatę i ich rywalem będzie Tur Bielsk Podlaski. Przy zwycięstwie Politechniki i Rosy II w tabeli zachowane zostanie status quo i drużyna Mariusza Michalczyka w play off zmierzy się z Legią Warszawa.

Ale może się zdarzyć, że to zespół z Warki okaże się w tym wyścigu najlepszy. Stanie się tak, jeśli Pułaski i Jaworzno wygrają swoje mecze. Wtedy „Inżynierowie” spadną na 7 miejsce, a ich rywalem w fazie pucharowej będzie wicelider z Piaseczna. Możliwych scenariuszy jest więc kilka, a rzeszowianie specjalnie nie będą kalkulować. Akcje wszystkich potencjalnych rywali w play off stoją dziś wyżej i wyeliminowanie któregokolwiek byłoby niespodzianką.

POLITECHNIKA – PUŁASKI
środa, godz. 18

tsz

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o