Politycy PiS spotkali się z mieszkańcami Podkarpacia

Fot. Arkadiusz Rogowski

PODKARPACIE, RZESZÓW. Tylko kilkadziesiąt osób na spotkaniu z czołowymi politykami Prawa i Sprawiedliwości.

Na briefingu prasowym rzecznik tej partii Mariusz Błaszczak krytykował Platformę Obywatelską za planowane wydłużenie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn do 67. roku życia, “skok na OFE”, rosnące bezrobocie oraz dyskryminację katolików. – Mamy do czynienia z rządem, który sięga coraz głębiej do kieszeni Polaków – mówił Błaszczak. PiS chce proponuje żeby osoby najlepiej zarabiające, np. prezesi banków, płaciły wyższe składki na ZUS (dzisiaj jest ona zryczałtowana – red.) i popiera pomysł zorganizowania referendum w tej sprawie.

Po nieco półgodzinnym spotkaniu na rzeszowskim rynku, politycy PiS rozjechali się do Brzozowa, Mielca, Przemyśla i Krosna, gdzie, obok rozmów z wyborcami, poprowadzili również Akademię Polityczną, w ramach której przybliżali elementy problemów ekonomicznych, konstrukcji budżetu czy ubezpieczeń społecznych.

Na rzeszowskim rynku, obok podkarpackich posłów PiS, pojawili się m.in. Mariusz Błaszczak, Antoni Macierewicz, Beata Szydło czy Joachim Brudziński.

Arkadiusz Rogowski

do “Politycy PiS spotkali się z mieszkańcami Podkarpacia”

  1. niania

    Przecież w Rzeszowie nie ma żadnego PiS – Szlachta i Ożóg, klasyczne nieroby -wykończyły PiS całkowicie, PiS w Rzeszowie to fikcja

  2. rex

    To, że na rzeszowskim Rynku była mała frekwencja nie znaczy, że wszędzie tak było. Najważniejsze były spotkania z mieszkańcami, a nie krótki wiecyk na Rynku. Np. w Ropczycach na spotkaniu z udzialem B. Szydło było ok. 200 osób, w tym spora grupa młodych. Ale już przedstawiciel mediów był tylko jeden (wychodzi tam 3 lokalne gazety, działa też miejscowa kablówka). Drogie lemingi, trzeba było najpierw posłuchać wypowiedzi polityków PiS, a potem wypisywać kretyńskie komentarze! Oczywiście każdy ma prawo do wlasnych poglądów, ale trzeba je wyrażać merytorycznie a nie kłapac o „moherach” i naśladować pożytyecznego (dla Tuska) idiotę ze świńskim ryjem i sztucznym penisem, który dziś jest wielkim „antyklerykałem”, a jeszcze niedawno wydawał klerykalną gazetę i trzymał się sutanny biskupa lubelskiego. Zresztą na dyskusję z lemingami szkoda czasu. W końcu wasaza percepacja ogranicza się do bezmyślnego powtarzania frazesów i porannego wypróżnienia się…

  3. jozek

    PISOWCY ; WG NIEDZIELNYCH WYSTĄPIEN NA PODKARPACIU COŚ ZACZYNA SIĘ WAM WALIĆ NA PODKARPACIU ! TRZEBA LUDZI ŁĄCZYĆ A NIE SKŁÓCAC !DĄŻYCIE DO WYPROWADZENIA LU DZI NA ULICE,ŻEEBY TYLKO DOSTAC SIĘ DO ŻŁOBU, ALE HISTORIA WAS OKRUTNIE OSĄDZI .ZAMIAST KONKRETNEJ WSPÓŁPRACY Z INNYMI PARTIAMI WŁĄCZNIE Z PO i PSL DĄŻYCIE DO MISZMASZU POLITYCZNEGO .

    • rex

      PRĘDZEJ OSĄDZI (I TO BARDZO SUROWO) PLATFUSKÓW. KRYTYKA RZĄDZĄCYCH (TYM BARDZIEJ ZASŁUŻONA) TO ŚWIĘTE PRAWO OPOZYCJI. WIDZĘ, ŻE ZAMIAST ROLI KONTROLI WŁADZY, TYPWEJ DLA OPOZYCJI CHCESZ JAKIEJŚ URAWNIŁOWKI, WSPOŁPRACY WSZYSTKICH Z DONKIEM I BRONKIEM. JÓZIU, CZASY FRONTU JEDNOŚCI NARODU I PRONU, KIEDY WSZYSCY TAŃCZYLI, JAK IM TOWARZYSZE Z PZPR ZAGRAJĄ JUŻ DAWNO MINĘŁY. KAŻDY MA PRAWO DO WLASNYCH POGLĄDÓW I PROPONOWANIA WŁASNYCH ROZWIĄZAŃ, BO NA TYM POLEGA DEMOKRACJA, A NIE NA BEZROZUMNYM PRZYKLEPYWANIU I UZNAWANIU ZA „PRAWDĘ OBJAWIONĄ” WSZYTKIEGO, CO ROBIĄ RZĄDZĄCY. TAK, ZE BEZ OBRAZY JÓZKU, ALE ZE SWOIM PRONOWSKIM, JEDYNIE SŁUSZNYM WIDZENIEM ŚWIATA , DOSKONALE CZUŁBYŚ SIĘ W PRL-U, ALBO DZIS CHOĆBY W PITINOWSKIEJ ROSJI.

  4. Natalia

    Każdy ma prawo głosić wyznawane poglądy.Fajniej byłoby jednak,gdyby PiS przestał prać mózgi tymi populistycznymi hasełkami.Jazda na demagogii sprawdza się niestety w przypadku osób z brakiem złożonych zdolności poznawczych, a to skutkuje wydumanymi oczekiwaniami i nierealistycznym widzeniem świata.

  5. hanka sieniawczanka

    jak to.W Sieniawie jakiś typek wręczał ulotki i namawiał do wzięcia udziału.Stał pod kościołem ale ludzie omijali go jak jakiegoś jehowę.Nawet na Rudce pod kościołem po mszy próbował werbować ale ludzie już to mają w d…ie.Wszyscy są tacy sami.Poprzyjeżdżali dobrymi autami,nażarli się ,popili i za czyje to pieniądze-wybrańcy a, niech ich wszystkich szlag trafi

  6. Pedro

    Dla mnie PIS to Jarosław, bardzo go kocham. Wybaczcie ale reszta jest słaba. Pan Błaszczak może ma dobre serce ale strasznie mały rozumek.

  7. Zero informacji!!!

    Dlaczego to spotkanie nie było nagłośnione???? Lemingi się obawiają, że przyjdzie dużo ludzi???

  8. do maciek

    ty mlody wykształcony zaocznie za kase .. skocz na stacje zobaczymy czy juz paliwo jest po 5 zł

  9. rysiek

    wstrętne mordy
    taki Maciarewicz czy Klępa powinni miec zakaz wjazdu do Rzeszowa !

    • Józef

      rysiek -zawsze kojarzy mi się ze znanym „rychem” , wiec trudno wymagać mądrzejszego komentarza ?.

      • rysiek

        Józek, wszystkie Ryśki to porządne chłopy – wiesz ?
        a taki Brudziński czy Klempa …. podałbyś takim oszołomom ręke ?
        o Maciarewiczu nie wspominam, bo to dno kompletne

    • Mariusz

      Gauck (niemiecki odpowiednik Macierewicza) obecny prezydent przeprowadził lustrację w Niemczech. W Polsce za to mieliśmy „grubą kreskę” Mazowieckiego. Niemcy są widać mądrzejszym narodem. Wystarczy poczytać komentarze wyżej, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że Polacy raczej mądrzy nie są.

      P.S. Jak to jest moi drodzy wyborcy biłgorajskiego Żyda (matka J. Palikota przeżyła obóz na Majdanku) – jak Wasz guru mówi o tolerancji do gejów, wprowadza do Sejmu transwestytę, to cmokacie z zadowolenia, jaki to mamy teraz „jasnogród”, a z drugiej strony drzecie łacha z Kaczyńskiego wyzywając go (albo insynuując mu) od pedałów… Gdzie tu logika ?
      P.S. 2 Moi drodzy wyborcy PO. Wasz guru, p.Tusk rządzi już od 5 lat i od tamtej pory nie obniżył ani jednej daniny publicznej, ani jednego podatku. Zdrożało praktycznie wszystko. Do tego w ciągu 3 lat w administracji państwowej zatrudnienie znalazło 75 tys. To ma być liberalna partia ???

    • rex

      Biedny Rysiu, jeśli chcesz komukolwiek zakazywać wjazdu czy głoszenia własnych poglądów, to znaczy nie masz bladego pojęcia na czym polega demokracja. Jestem zwyczajnym totalistą, niczym nie różniącym się od wyznawcy PZPR, sowieckiej bolszewii czy nazistów. Proponuje Ci też abyś obejrzał dokładnie własną facjatę w lustrze. Być może po dogłębniejszym obejrzeniu, dojdziesz do wniosku, że tej mordy z lustra nie warto wpuszczać za próg domu?

  10. wiesiek

    Można było to oglądać w TV nie było tam ludzi bo nie było informacji o takim spotkaniu. Nawet w Rzeszowie media PO mają interes obawiają się PiS-u opozycji nie informują społeczeństwa o takich spotkaniach przed faktem

  11. maciek

    „…na rzeszowskim rynku, obok podkarpackich posłów PiS, pojawili się m.in. Mariusz Błaszczak, Antoni Macierewicz, Beata Szydło czy Joachim Brudziński…” oraz kilku emerytów i rencistów. Oto pełny elektorat pisiorów. Można było to oglądnąć w relacji dzięki uprzejmości TVP Rzeszów.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.