Polityk PiS nagrany z prostytutką?!

PODKARPACIE, KRAJ. Czy Centralne Biuro Antykorupcyjne chciało zataić skandal obyczajowy z udziałem wpływowego polityka Prawa i Sprawiedliwości z Podkarpacia?

Zdaniem byłego agenta CBA, prominentny polityk PiS miał odwiedzić podrzeszowską agencję towarzyską, a jego upojne spotkanie z nieletnią prostytutką miało zostać zarejestrowane kamerą. Nagranie miało trafić do jego rąk jednak gdy – jak twierdzi próbował prowadzić śledztwo w tej sprawie, wszczęto wobec niego postępowanie wyjaśniające, a nagranie „zniknęło” z pancernej szafy. Na tym nie koniec, bo w obawie przed wybuchem skandalu, inny prominentny polityk PiS poprzez swojego asystenta miał próbować przekupić agenta CBA.

Do spotkania polityka z prostytutką miało dojść w lipcu 2017 r. Zdaniem byłego już funkcjonariusza CBA nagranie wideo z tego spotkania zostało mu przekazane przez informatora. Jak ustalili dziennikarze, miało ono pochodzić z podrzeszowskiej agencji towarzyskiej, którą miał ochraniać jeden z byłych naczelników CBŚP Daniel Ś. (W 2016 roku został on zatrzymany przez ABW i osadzony w areszcie. Podejrzewano go o to, że w zamian za opłaty od współpracujących z nim sutenerów chronił ich przed policją).

Z pism do których dotarło Radio Zet wynika, że funkcjonariusz CBA próbował zbadać tą sprawę, jednak wówczas wszczęto wobec niego postępowanie sprawdzające i wysłano go na badania psychiatryczne. Mężczyzna twierdzi, że podczas jego nieobecności nagranie i wiele dokumentów zniknęło. O tym wszystkim oraz rzekomej próbie przekupstwa, miał w maju 2018 r. poinformować na piśmie szefa CBA i premiera.

„Uprzejmie informuję o próbie przekupstwa mojej osoby przez posła na Sejm Rzeczypospolitej (tu pada nazwisko polityka – przyp. red.). Począwszy od miesiąca marca br. asystent posła (tu pada nazwisko – przyp. red.) kontaktował się kilkukrotnie z moim przyjacielem, byłym funkcjonariuszem Straży Granicznej (tu pada nazwisko – przyp.red.), proponował przez niego „układ” dla mnie w zamian za przekazanie (tu pada nazwisko – przyp.red.) nagrania wideo z politykiem Prawa i Sprawiedliwości, na których polityk ten dokonuje obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych z nieletnią kobietą, prawdopodobnie Ukrainką, zatrudnioną w jednej z agencji towarzyskich na Podkarpaciu” – pisze agent CBA. – „W ramach ‚układu’ miałem otrzymać do wyboru etat Komendanta Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej albo inne stanowisko kierownicze w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Nie wiem skąd (tu pana imię i nazwisko – przyp.red.) wszedł w posiadanie informacji o tym, że byłem dysponentem powyższego nagrania oraz skąd wiedział o tym, że (tu pada imię i nazwisko – przyp.red.) jest moim przyjacielem”.

Gdy pisma dotarły do adresatów, departament kadr oraz śledczy z departamentu operacyjno-śledczego CBA przeprowadził z agentem rozmowy. Te zostały zarejestrowane. Jak ujawnia Radio Zet, które dotarło do nagrań, słuchać na nich m. in. : „Cel tego przesłuchania będzie taki, żeby pan pewnym rzeczom, które pan napisał zaprzeczył” – mówi na nagraniu dyrektor biura kadr.

13
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
NieTwójInteresRomekPolaKczopek prezesa PiSZenek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Romek
Gość
Romek

Wtajemniczani dobrze wiedzą, ze za dobre robienie „tych spraw” w naszym regionie można zrobić wielką karierę:) Pamietam jak jeden znany polityk PIs ściągał majtki i pokazywał to i owo ale wyrzucili go z parti:)

PolaK
Gość
PolaK

W RP sutenerstwo, handel kobietami był zawsze wspierany przez wymiar sprawiedliwości, organy ścigania. A afery z udziałem polityków , samorządowców były tuszowane. Afera rozporkowa wybuchła dopiero na potrzeby polityczne z udziałem marszałka Karapyty. Co pomogło PiSowi przejąć władze w sejmiku województwa podkarpackiego. Wcześniejsze afery rozporkowe z udziałem polityka PiS kandydata na posła , pełnomocnika PiS na powiat przeworski było tuszowane . Co jest robione do dziś. Między innymi współżycie z sekretarką w obecności jej dzieci. Prokurator Marzena Strokoń uznała , że mimo młodszy syn widział nagiego Edwarda G. to jest za mało aby postawić zarzut prezentowania treści pornograficznych. W odpowiedzi… Czytaj więcej »

czopek prezesa PiS
Gość
czopek prezesa PiS

A czy mial PISEMNA zgode prezesa PiS-u na odwiedzenie burdelu i wsoplzycie z prostytutka ?

olp
Gość
olp

w jakiej pozycji ją brał ??

Zenek
Gość
Zenek

Na pisKA, od tyłu.

hijena
Gość
hijena

no to stara odpowiednio przywitała go w chałupie,wałkiem ,albo patelnią

Mario
Gość
Mario

Obchodzi, bo pasożyty za nasze pukają i jeszcze żeby się lud nie dowiedział to zastraszają i korumpują. A ciemny lud otumaniaja że dzieci będą się uczyły w szkole jak się masturbuje.

jas
Gość
jas

A co kogo obchodzi kto z kim śpi , ważne z kim ma dzieci . Mamy 21 wiek a ludzie jakieś są z ciemnogrodu , zacofane jak z najgorszej wiochy ,tylko obgadują i oczerniają WSTYD i HAŃBA

NieTwójInteres
Gość
NieTwójInteres

Jakby twoja żona poszła z kimś w tango to też byś tak gadał?

NieTwójInteres
Gość
NieTwójInteres

A po wtóre dziewczyna była nieletnia.

Beata
Gość
Beata

Andrzej Matusiewicz zaprzecza że korumpował, ale nie zaprzecza że pukał.

Gienek
Gość

jeśli uczciwie zapłacił, to co oni chcą ?

Gienek
Gość

jesli jej zapłacił, to co oni od niego chcą ?