Półmilionowy pasażer wylądował w Jasionce. ZDJĘCIA

Łukasz Sikora (z lewej), rzecznik prasowy Portu Lotniczego “Rzeszów-Jasionka” wręczył panu Richardowi z Birmingham upominki, m. in. voucher warty 2500 zł na darmowy przelot liniami Ryanair. Fot. Wit Hadło

JASIONKA, RZESZÓW. Szczęśliwiec z Birmingham na długo zapamięta swój przylot na Podkarpacie.

W Porcie Lotniczym “Rzeszów-Jasionka” miała dzisiaj (12 bm.) miejsce wyjątkowa uroczystość. Po godz. 14 po raz pierwszy w historii podrzeszowskiego lotniska, w jednym roku, odprawiony został pasażer z numerem 500 000. Został nim Richard, mieszkaniec Anglii. Na zaskoczonego szczęśliwca czekały w hali przylotów niespodzianki-upominki.

Biznesmen z Birmingham od zarządu Spółki Lotniskowej otrzymał upominki, od Alfa Star nagrodę (przelot oraz pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie), a także voucher na darmowy przelot liniami Ryanair.

– Przyjechałem do Rzeszowa i Mielca w interesach. Spędzę tu  siedem dni – powiedział uśmiechnięty pan Richard. – Port lotniczy w Rzeszowie bardzo mi się podoba. Jestem zaskoczony, że to właśnie ja zostałem półmilionowym pasażerem.

Angielski szczęśliwiec został szybko otoczony przez dziewczyny z tanecznej grupy Gold-Angels z Rzeszowa. Rozbrzmiały dźwięki muzyki dance, były serpentyny i… tort dla 500 tysięcznego pasażera.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, pasażerem szczęśliwcem z nr 500 000 była kobieta, ale nie zgodziła się być uhonorowaną. Dlatego kolejną osobą, którą nagrodzono był Anglik.  – Podszedłem do pewnej pani żeby ją poinformować o wyróżnieniu, ale okazało się, że jest nieufna, gdy podszedł do niej ktoś, kogo nie zna – wyjaśnił Łukasz Sikora, rzecznik prasowy w Porcie Lotniczym “Rzeszów-Jasionka”. – Dlatego nagrodę dostała inna osoba, pan Richard.

Mariusz Andres

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
gośćslawekinzynier Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gość
Gość
gość

Brawa dla lotniska. Widać, że sie rozwija :)

inzynier
Gość
inzynier

haaaa ten 500 000 pasazer to z łapanki, lotnisko zrobilo se fete a mieszkancy regionu serdecznie im dziekowali za taki wyroznienia, dopiero 4 byl anglik i caly zachwycony przyjal „zaszczyty”

slawek
Gość
slawek

pamiętacie film „de ja vu” ze Stuhrem ????