Polonia już punktuje

PIŁKA NOŻNA III LIGA. Piłkarze Polonii Przemyśl już mogą się cieszyć z pierwszego kompletu punktów. Otrzymają je za mecz z Olenderem Sól, który wycofał się z rozgrywek. Pozostałe nasze drużyny muszą twardo powalczyć o swoje, w pierwszej wiosennej kolejce.

Na sztucznej murawie zagrają piłkarze Siarki Tarnobrzeg. Ich rywalem będzie Wisła Puławy, jeden z faworytów do awansu. – Niezależnie od tego z kim przyjdzie nam się mierzyć, chcemy grać równie efektownie, co zdarzało nam się jesienią na własnym stadionie. W każdym spotkaniu, będziemy też walczyć o wygraną – zapewnił trener Siarki Adam Mażysz.

Wisła – Siarka

Sobota, godz. 14

Piłkarze Unii, rundę wiosenną zainaugurują na własnym stadionie. Ich rywalem będzie, bezpośredni rywal z ligowej tabeli – Chełmianka. – Nie tylko z tego powodu zależy nam na wygranej. Udany początek rundy, sprawi, że drużyna uwierzy we własne możliwości. Musimy zatem w niedzielę wygrać. – powiedział prezes Unii Zbigniew Hatylak.

Unia – Chełmianka

Niedziela, godz. 13

Partyzant Targowiska nie ukrywa swoich aspiracji, sięgających gry w II lidze. Zimą trener Mirosław Kalita postarał się o solidne wzmocnienia (Paweł Kozub, Karol Wójcik). W sobotę beniaminek podejmował będzie Avię Świdnik i oczywiście liczy na udany start. – Szyki pokrzyżować nam może tylko aura. Liczymy jednak, że nic nie stanie na przeszkodzie, by mecz się odbył. – przyznał szkoleniowiec Partyzanta.

Partyzant – Avia

Sobota, godz. 15

Jedno z najciekawiej zapowiadających się meczów tej kolejki, odbędzie się w Sanoku. Tamtejsza Stal podejmować będzie Izolatora. Obie strony zapowiadają walkę o pełną pulę. – Dla nas najważniejsze jest to, że możemy wreszcie grać o punkty. Z niecierpliwością czekamy na sobotni mecz. – powiedział II trener Stali Robert Ząbkiewicz.

Stal Sanok – Izolator

Sobota, godz. 14

Sporo emocji, powinno przynieść też starcie Stali Mielec z Karpatami. Gospodarze tego pojedynku, jak najszybciej chcą uciec z strefy spadkowej. Ich rywalom z kolei zależy, by utrzymać bezpieczny dystans do niej.

Stal Mielec – Karpaty

Niedziela, godz. 14

W innych meczach: Stal Poniatowa – Podlasie, Tomasovia – Bogdanka II. Pauzuje Polonia Przemyśl.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments