Polonia liczy na siebie i… Sokoła

Fot. Paweł Bialic

I LIGA MĘŻCZYZN. Koszykarze I ligi w ten weekend zakończą zasadniczą część spotkań. Najtrudniejsze zadanie czeka przemyską Polonię, która aby znaleźć się w play-off musi pokonać Spójnię i liczyć na wygraną Sokoła Łańcut w Kutnie.

Przemyślanie na własne życzenie skomplikowali sobie walkę o miejsce w najlepszej ósemce ligi. Gdyby podopieczni Macieja Milana pokonali w środę Sportino, byliby jedną nogą w play-offach. – Walczymy do końca, chociaż doskonale wiemy, że jesteśmy w trudnej sytuacji – dało się słyszeć w obozie “Niedźwiadków”. Ich sprzymierzeńcem w walce o play-off może być Sokół Łańcut, gdyby… ostatnio nie przegrywał meczu za meczem. Ekipa Dariusza Kaszowskiego w środę odpoczywała, a do Kutna jedzie przełamać serię pięciu meczów bez zwycięstwa. W przypadku porażki, Sokół który jest już pewny udziału w play-off może spaść nawet na 7. miejsce.

Dobre humory towarzyszą ostatnio ekipie z Krosna. Podopieczni Dusana Radovicia już dawno pogodzili się z koniecznością udziału w play-out, ale ostatnio prezentują zwyżkę formy, której dowodem są dwa kolejne zwycięstwa. MOSiR bez względu na wynik meczu ze Sportino zakończy fazę zasadniczą na 13. miejscu.
mj

KROSNO – SPORTINO
sobota, godz. 18

POLONIA – SPÓJNIA
niedziela, godz. 17

KUTNO – SOKÓŁ
niedziela, godz. 17.30

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.