Polska podpisała ACTA

Fot. Wit Hadło

Jadwiga Rodowicz, ambasador Polski w Japonii koło godz. 3.30 czasu polskiego podpisała w siedzibie MSZ Japonii  umowę ACTA.

Dokument podpisali też ambasadorowie pozostałych państw Unii Europejskiej z wyjątkiem Cypru, Estonii, Słowacji, Niemiec oraz Holandii.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ZB
ZB
9 lat temu

Proponuje ciekawy art. temat „..Eurodeputowany rezygnuje z pracy nad raportem o ACTA. „To maskarada”…na Alert24.pl

mech
mech
9 lat temu

Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych… pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do… Czytaj więcej »

Roman
Roman
9 lat temu

Bo obywatele Cypru, Estoni, Słowacji, Holandii i Niemiec mają w d … Amerykę i amerykańskich Żydów .
Nie chca być wyłapywani jak psy i deportowani do USA na proces za sciagnięcie filmu czy piosenki.
A gdy taki np. Estończyk nie będzie miał pieniędzy na zapłacenie kary – po co ma siedzieć w Alcatraz czy Guantanamo ?
wiemy przeciez jak amerykańskie służby stosując terror i tortury potrafią zmusić człowieka do przyznania się nawet do wysadzenia Word Trade Center

stefancierucha
stefancierucha
9 lat temu

nasz wspanialy rzad znowu dał ciała i przypuszczalnie coś za to dostał-wydaje mi się że jest to prostytucja a nierząd jest karany kto za to odpowie?

ZB
ZB
9 lat temu

No własnie z wyjątkiem Cypru, Estonii, Słowacji, Niemiec oraz Holandii. Dlaczego?