Pomóż wywołać uśmiech na twarzy chorych

RZESZÓW. Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci chce przygotować 140 paczek z prezentami na Dzień Dziecka

- Pod opieką hospicjum domowego znajduje się aktualnie 51 podopiecznych. Na oddziale stacjonarnym Domu Hospicyjnego jest 13 pacjentów, ale paczki chcemy przygotować nie tylko dla naszych podopiecznych ale również ich rodzeństwa, chcemy aby ten dzień był dla nich wszystkich naprawdę wyjątkowy – mówi Monika Barłowska z hospicjum.

W sumie Hospicjum chce przygotować ok. 140 paczek. W związku z tym prosi o pomoc w przygotowaniu prezentów. Najbardziej przydatnymi rzeczami do zrobienia paczek dla dzieci hospicyjnych byłyby: słodycze, zabawki (chodzi o tylko nowe rzeczy), kosmetyki dla dzieci, kosmetyki dla nastolatków, soczki, zupki/deserki w słoiczkach, kaszki mleczno-ryżowe owocowe, pieluchy.

Dary można dostarczać do siedziby Fundacji ul. Lwowska 132, Rzeszów – do 25 maja 2012 roku. Uwieńczeniem Dnia Dziecka będzie organizowany piknik, który odbędzie się 16 czerwca 2012 roku na terenie Fundacji przy ul. Lwowskiej 132. – Bardzo prosimy firmy o wsparcie nas w organizacji tego wydarzenia (napoje, kiełbaski na grill, chleb itd.) – mówi pani Monika. – Zapraszamy do współpracy organizacje, szkoły i ludzi dobrej woli do podjęcia się w przygotowaniach konkursów, zabaw, gier, skeczy, występów itp. dla dzieci. Chcielibyśmy aby ten Dzień był naprawdę wyjątkowy…

Anna Moraniec

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.