Pomóżmy ciężko chorej Faustynce

Faustynka Stręk z Kawęczyna liczy na naszą pomoc. Fot. Archiwum

SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI. W niedzielę (30 bm.) Dom Kultury w Sędziszowie Młp. zaprasza na imprezę charytatywną “Z serca dla serca”.

O godz. 16.30 atrakcje dla najmłodszych: pokaz mody dziecięcej, klaun, degustacja potraw regionalnych, pokaz fryzur, wystawa szynszyli. O godz. 18 planowane są koncerty zespołów artystycznych oraz grup muzycznych: Młody Duch & Przyjaciele, Karczmarze NaNowo oraz Cebula Band.

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz leczenia ciężko chorej czteromiesięcznej Faustynki Stręk z Kawęczyna koło Sędziszowa Młp.

Dziewczynka urodziła się z poważną wadą serca i wymaga natychmiastowej operacji, którą mogą wykonać specjaliści z kliniki w Monachium. Zabieg jest jednak kosztowny, bo wynosi 85 tys. zł. Rodziców Faustynki na to nie stać. Tymczasem wada serca dziecka ciągle się rozwija i, ażeby uniknąć dalszych komplikacji, zabieg musi być wykonany jak najszybciej.

Aby pomóc Faustynce i jej rodzicom, należy wpłacić pieniądze na konto: Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis, numer 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 z dopiskiem “Faustyna Stręk”.

[g

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.