Pomóżmy im uratować Pawła

Rehabilitacja przynosi efekty. Dlatego nie tracimy nadziei i walczymy dalej – zapewniają Krystyna Szkutnicka i jej syn Paweł. Fot. Paweł Galek

MIELEC, KRAKÓW. Sprzedali dom, aby ratować ciężko chorego syna. Dziś są bez grosza.

Paweł Szkutnicki (26 l.) od 12 lat cierpi na straszliwą i dotąd nie zdiagnozowaną chorobę. Jego ciało jest bezwładne. Porusza się za pomocą wózka, którym steruje ruchem głowy. Aby ratować syna, rodzice sprzedali dom w Maliniu. Dziś są bez grosza. A koszt leczenia Pawła jest bardzo wysoki.

– Za pośrednictwem Super Nowości proszę wszystkich ludzi dobrej woli, pomóżcie nam ratować syna – mówi Krystyna Szkutnicka.

Pomóc Pawłowi możemy, wpłacając pieniądze, albo przekazując jeden procent z podatku na konto Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” pod nr 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 z dopiskiem “darowizna na rzecz Paweł Tadeusz Szkutnicki”, KRS 0000037904.

Więcej w Super Nowościach

Paweł Galek

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rzeszowiak
rzeszowiak
9 lat temu

To i tak szczesliwi ze mieli co sprzedac.
Ja sie tak zastanawiam co by to bylo jak by takie nieszczescie na nas trafilo. Co ja bym sprzedal jak nic nie mam. To mieszkanie komunalne ? A moze te stara damke co mam ja zlozona ze starych rowerow ze smietniska ? Nie wiem.