Ponad 10 godzin pociągiem z Warszawy do Przemyśla

Fot. Wojciech Preisner

PODKARPACIE. Od 1 do 7 września w związku z modernizacją linii kolejowej pociąg TLK na trasie z Warszawy do Przemyśla będzie jechał o 3 godziny dłużej niż obecnie. Jeszcze do końca sierpnia odcinek ten przejdziemy w 7 godzin i 49 minut, a od początku  września nasz podróż potrwa 10 godzin i 30 minut.

Pasażerowie muszą się liczyć z tym, że pociągi  Intercity pojadą w skróconej relacji do stacji Rzeszów Główny okrężną drogą przez Radom i Kielce lub przez Zawiercie z pominięciem stacji w miejscowościach Tunel i Miechów. Na stacji Rzeszów Główny czekać będzie na nich podstawiony pociąg, który zabierze ich na stację Przemyśl Główny. Analogicznie będzie wyglądał ruch dla pasażerów wyruszających z Przemyśla.

- Zmiany dotyczą wszystkich kolejowych przewoźników kursujących na remontowanych trasach. Od 1 września  musimy dostosować trasy swoich pociągów do intensywnych prac modernizacyjnych prowadzonych przez PKP PLK. Prosimy pasażerów, aby w dniach poprzedzających remonty oraz w czasie ich trwania szczególnie uważnie śledzili i sprawdzali rozkłady jazdy podkreśla Małgorzata Sitkowska, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Aktualne informacje dotyczące organizacji ruchu pociągów znajdują się na stronie internetowej www. intericty.pl.  Można je też uzyskać dzwoniąc pod numer Ogólnopolskiej Infolinii Kolejowej 19 757 (z telefonów stacjonarnych) lub 42 20 55 007 (z telefonów komórkowych) lub w punktach informacyjnych PKP Intercity na dworcach.

and

do “Ponad 10 godzin pociągiem z Warszawy do Przemyśla”

  1. Jan

    Pozdrowienia dla Pana Posła Rynasiewicza (PO) z naszego regionu. Dziękujemy za „szybką” kolej do Warszawy.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.