
PODKARPACIE. Kryzys dotknął zakłady pracy zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego.
Od początku roku do Wojewódzkiego Urzędu Pracy wpłynęły zgłoszenia od 8 zakładów z Podkarpacia z powiadomieniem, że zamierzają zwolnić aż 1126 osób. Ponad połowa z nich już straciła pracę.
Według danych Wydziału Informacji Statystycznej i Analiz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, w naszym regionie w styczniu 2 zakłady sektora publicznego planowały zwolnić 594 osoby, a 4 zakłady prywatne – 300 osób. Lepiej było w lutym, 3 zakłady sektora publicznego zamierzały pozbyć się 14 osób, a prywatne – 38. W marcu zaś 2 zakłady prywatne chciały zwolnić 180 osób.
Więcej w Super Nowościach.
Mariusz Andres
Mielec BRW środa 13/04/2011 230 osób na BRUK(na 1325 pracowników) i planowane dalsze zwolnienia Podziekowania dla sympatykow PO jest CUD!!!!
Ale będą przyjęcia w urzędach kolejnych gryzipiórków. Wystarczy zapisać się do jednej z będących na topie politycznych mafijek i dostatnie życie zapewnione.