Poprawcie nam drogę

Droga w miejscowości Białobrzegi w ciągu ostatnich 3 lat po każdych większych opadach deszczu jest zalewana. Fot. Archiwum

BIAŁOBRZEGI. Objazd drogi powiatowej relacji Żołynia-Kosina w miejscowości Białobrzegi w ciągu ostatnich 3 lat po każdych większych opadach deszczu jest zalewany i staje się nieprzejezdny dla użytkowników.

- Przyczyną zalewania drogi jest fakt, że objazd został wybudowany w dolinie, gdzie odkąd pamiętam zawsze stała woda i pływały kaczki. Problem zalewania był już niejednokrotnie sygnalizowany inwestorowi przez samorząd gminy Białobrzegi. Jak dotąd Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie zrobiła jednak nic, aby problem rozwiązać – mówi Maciej Biały, radny powiatu łańcuckiego.

Istniejący bajpas stanowi ważny ciąg drogowy łączący obie części gminy Białobrzegi. Po zakończeniu budowy A-4 ma pełnić funkcję drogi serwisowej DS. 26 stanowiącej jedyny dojazd do licznych pól znajdujących się wzdłuż autostrady. W przypadku braku reakcji ze strony inwestora przedmiotowej inwestycji, tj. GDDKiA, droga ta będzie ciągle zalewana i nieprzejezdna – opowiada Maciej Biały, radny powiatu łańcuckiego.

- Mieszkańcy zwrócili się z pisemnym wnioskiem o podjęcie szybkich działań rozwiązujących problem zalewania i nieprzejezdności drogi powiatowej – dodaje Maciej Biały.

jp

do “Poprawcie nam drogę”

  1. Romek

    Widzę kolejny świetny pomysł GDDkiA. Pogratulować.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.