Postrzelił nastolatka, bo drażnił psa

Fot. KPP

USTRZYKI DOLNE. Policjanci zatrzymali 31-latka, który wczoraj wieczorem strzelał z wiatrówki do grupy nastolatków w Lipiu w gminie Czarna. Jeden z chłopców został ranny. Zatrzymany mężczyzna był pijany.

Wczoraj, w nocy dyżurny jednostki przyjął zgłoszenie o postrzeleniu w nogę 15-letniego chłopca. Z ustaleń policjantów wnikało, że około godz. 22, w Lipiu grupa nastolatków drażniła psa sąsiada. Mężczyzna chcąc „nastraszyć” nastolatków strzelił z wiatrówki w ich kierunku, raniąc jednego z nich. Postrzelony w nogę 15-latek został przewieziony do szpitala w Ustrzykach Dolnych, gdzie usunięto mu śrut. Policjanci zabezpieczyli wiatrówkę i śrut.

Zatrzymany mężczyzna był pijany. Alkomat wskazał prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. 31-latek przebywa w policyjnym areszcie, gdy wytrzeźwieje złoży wyjaśnienia.

Mężczyzna jest podejrzany o narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia 15-letniego chłopca. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawę pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lesku prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych.

tc/KPP

do “Postrzelił nastolatka, bo drażnił psa”

  1. mamnick

    BARDZO DOBRZ!zrobil…Gowniarzy bez mozgow ..,,,Pokolenie fejsbuka”….

  2. mieszkaniec z Kmity

    Dobrze zrobil. Gdyby nie byl pijany to nic nie mozna mu zarzucic.
    Nie musieli naruszac jego miru domowego.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.