Poszukaj go wśród napotkanych na ulicy

Fot. Policja
Fot. Policja

STALOWA WOLA. Nagrody policja nie obiecuje, ale satysfakcja powinna każdemu wystarczyć. Każdemu, kto rozpozna mężczyznę przedstawionego na policyjnym portrecie pamięciowym.

Ma on związek z oszustwem „na wnuczka”, którego ofiarą padła 84-letnia mieszkanka Stalowej Woli. Starsza pani 23 września br. wypłaciła oszustom 20 tys. zł wierząc, że pomaga wnukowi, który miał wypadek w Tarnobrzegu. Mężczyzna przedstawiony na portrecie zgłosił się po pieniądze. Jest dobrze zbudowany, ma blond włosy, ok. 180 cm wzrostu i pociągłą twarz o ciemniejszej karnacji.

Kto skojarzy ten portret z konkretną osobą proszony jest o kontakt z Powiatową Komendą Policji w Stalowej Woli (pok. 213, tel. 15-877-33-34). Można też skontaktować się z dowolną jednostką policji, albo wybrać numer alarmowy 997.

jam

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bonifacy Krufka
Bonifacy Krufka
7 lat temu

Człowiek podobny do przedstawionego w towarzystwie drugiego, ubrani w części kombinezonu kominiarskiego, on w jasnej bejsbolówce i elementach ubrania kominiarza, kilka dni temu grasowali wieczorem po Dębicy z kalendarzami i życzeniami chyba świątecznymi.
Byli bardzo bezczelni.