Poszukiwany ukrył się w wersalce. Drugi uciekał przez okno

Fot. Archiwum

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi.

Wczoraj policjanci z wydziału kryminalnego i komisariatu na Nowym Mieście zatrzymali dwóch mężczyzn. Obydwaj to mieszkańcy Rzeszowa, którzy byli poszukiwani na podstawie listów gończych za wcześniej popełnione przestępstwa. Mieli być doprowadzeni do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. 23-latek poszukiwany był od grudnia ubiegłego roku. Drugi mężczyzna w wieku 22 lat ukrywał się od kwietnia tego roku.

Na podstawie zebranych informacji policjanci ustalili, że obaj poszukiwani mogą ukrywać się w mieszkaniu swoich sąsiadów. Policjanci niezwłocznie pojechali pod ustalony adres. Spodziewając się próby ucieczki kilku policjantów udało się pod balkon mieszkania. Mieli rację, wkrótce zobaczyli wyskakującego przez balkon jednego z poszukiwanych. Po krótkim pościgu 22-latek został zatrzymany przez policjantów z komisariatu.

W tym czasie kryminalni weszli do mieszkania. Jednak zastali w nim tylko mieszkańców. Przystąpili do przeszukania. Ich uwagę zwróciło niespokojne zachowanie lokatorów. Wkrótce odnaleźli drugiego mężczyznę. 23-latek schował się w wersalce.

Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostali przewiezieni do zakładu karnego.

pad/KMP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rzeszowiak
rzeszowiak
8 lat temu

Ukarac i to sadownie za ukrywanie kryminalistow takze tych niespokojnych mieszkancow.
Co to nie wiedzieli co robia ?