Poszukiwany za kilkanaście napadów na bank

Poszukiwany mężczyzna w jednej z placówek, na którą napadł. Fot. KGP

KRAJ. Za pomoc w zatrzymaniu sprawcy jeden z poszkodowanych wyznaczył nagrodę w wysokości 15 tys. zł.

Policjanci poszukują sprawcy napadu na kilkanaście placówek bankowych. Sprawca, którego wizerunek utrwaliły kamery bankowe, działał na terenie kilku województw. Za pomoc w ustaleniu jego personaliów wyznaczono nagrodę.

W poszukiwania przestępcy biorą udział policjanci z kilku województw i Komendy Głównej Policji. Prawdopodobnie napadł na banki w województwach: łódzkim, śląskim, kujawsko-pomorskim i świętokrzyskim. Mężczyzna używa podczas “skoków” przedmiotu przypominającego broń palną i żąda wydania pieniędzy.

Na podstawie zapisu monitoringu, który zarejestrował moment napadu, policjanci przygotowali rysopis poszukiwanego. Poszukiwany to mężczyzna w wieku około 30-35 lat, wzrost około 180 cm, szczupłej budowy ciała. Na głowie nosi charakterystyczną czapkę z daszkiem, a twarz maskuje okularami. Znakiem szczególnym bandyty jest znamię na lewym policzku.

Osoby, które znają personalia mężczyzny proszone są o kontakt osobisty z najbliższą jednostką Policji lub telefoniczny pod  numerami: 997 – numer alarmowy Policji, (42) 665 21 30, (42) 665 22 56 – Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, (32) 200 27 70 – Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

ga, KGP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.