Potrącił pieszą i uciekł z miejsca wypadku

Fot. KMP Rzeszów

RZESZÓW. 34-latek najpierw potracił pieszą, a uciekając z miejsca zdarzenia spowodował kolejny wypadek, w którym ucierpiały dwie osoby. Sprawca porzucił auto i próbował uciec pieszo. Został zatrzymany przez policjantów.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 12:30. Kierujący skodą fabia jadąc od ulicy Reymonta w kierunku ulicy Konopnickiej na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i wyjechał na przeciwległy pas. Tam potrącił przechodzącą przez przejazd kolejowy 52- letnią kobietę. Kierujący nie udzielając pieszej pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. Piesza z obrażeniami została przewieziona karetką pogotowia do szpitala.

Uciekając z miejsca zdarzenia, na skrzyżowaniu ulic Konopnickiej i Marszałkowskiej spowodował kolejny wypadek. Chcąc skręcić w lewo w ulicę Marszałkowską, wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle doprowadzając do zdarzenia z jadącym prawidłowo w kierunku ulicy Cieplińskiego seatem cordoba. W wyniku zdarzenia jadący seatem mieszkańcy Nowej Sarzyny, odnieśli obrażenia. Zostali przewiezieni do szpitala, gdzie udzielono im pomocy medycznej. Również tutaj sprawca zbiegł z miejsca wypadku nie udzielając poszkodowanym pomocy. Następnie porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo.

Policjanci drogówki ustalili rysopis zbiega oraz kierunek, w którym się oddalił. Wkrótce, w wyniku podjętych poszukiwań zatrzymali go. Grozi mu kara do 3 lat.

pad/KMP

do “Potrącił pieszą i uciekł z miejsca wypadku”

  1. lolo

    3 lata to kpina. człowieka jak zabijesz to dostaniesz mniej niż za zabicie psa porażka… Polska to psie państwo. Pójdzie do pierdla i będzie narzekał, że zupa za zimna itd. Pijany kierowca to zabójca, na części go dla chorych…

  2. lysek

    3 lata tylko???to jakas kpina. Proponuje wprowadzic prawo „oko za oko”. Czyli za ten czyn: po pierwsze porzadny wpierd.l temu gosciowi wlacznie z polamaniem nog by kulal do konca zycia i juz nigdy nie zasiadl za kierownica. Po drugie kasacja auta(nie wazne na kogo jest) wylicytowanie go i przeznaczenie funduszy na domy dziecka itp szczytne cele. Po trzecie 20 lat w pierdlu w izolatce 2 na 2 bez mozliwosci wyjscia na spacerniak o suchym chlebie i wodzie. Przypadek taki nalezy naglasniac codziennie w kazdych wiadomosciach ku przestrodze takich durni by zaczeli sie bac jezdzic byle jak. Kto jeszcze ma jakies propozycje do moich pisac.

  3. mec

    musiał pijany być , ponieważ to patologia , to uniknie kary i moze po zupki do Mopsu podchodzić

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.