Potrącił trzy nastolatki, a potem się powiesił

Miejsce wypadku. Fot. KPP Sanok

NIEBIESZCZANY. Tragiczne skutki niedzielnego wypadku w Niebieszczanach w powiecie sanockim. 28- letni kierowca volkswagena golfa potrącił trzy młode dziewczyny, a chwilę później popełnił samobójstwo.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 21. w miejscowości Niebieszczany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, kierując samochodem marki VW Golf  na łuku drogi potrącił trzy młode dziewczyny. Mężczyzna porzucił pojazd kilka metrów dalej i zbiegł z miejsca zdarzenia. Do poszukiwań sprawcy wypadku wykorzystano psa tropiącego.

Pies podjął trop i doprowadził policjantów do pobliskiego lasu. Okazało się, że 28-latek targnął się na własne życie wieszając się na drzewie. Policjanci natychmiast odcięli mężczyznę i podjęli próbę reanimacji. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jednak zgon.

Potrącone dziewczyny  zostały przewiezione do szpitala. 16- latka i 17-latka doznały poważnych obrażeń. U 15-latki stwierdzono uraz nogi.

Policjanci ustalili, że kierowca golfa przed wypadkiem pił alkohol. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

pad, KPP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments