Potrenuj z Ignaczakiem

Organizatorem VolleyTeam Camp jest były trener Asseco Resovii, Ljubo Travica. Gościem specjalnym treningów ma być z kolei m.in. libero rzeszowskiej drużyny, Krzysztof Ignaczak. Fot. Wit Hadło

SIATKÓWKA. VolleyTeam Camp to nowa metoda organizacji wakacji letnich, która jest adresowana do młodych miłośników siatkówki chcących uprawiać tę dyscyplinę sportu

Z myślą o młodych miłośnikach siatkówki narodził się VolleyTeam – obóz z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą. Głównym pomysłodawcą i organizatorem Volleyball Camp jest Ljubo Travica. – W związku z tym, że miałem w tym sezonie przerwę od pracy trenerskiej podjąłem się nowego przedsięwzięcia, które, mam nadzieję, będzie się cieszyło dużym zainteresowaniem także wśród dzieci i młodzieży z Polski – mówi były szkoleniowiec Asseco Resovii.

W ośrodku turystycznym w miejscowości Poreč w Chorwacji VolleyTeam Camp proponuje wakacje, które łączą ze sobą praktykę siatkarską i czystą zabawę, a wszystko to pod okiem doświadczonych trenerów pozostających w ścisłym kontakcie ze światem siatkarskim również w okresie letnim. VolleyTeam Camp dysponuje także bogatym programem gier i zabaw, siatkówką plażową i wszystkim, co może sprawić by te wakacje stały się niezapomniane.

Niespodzianką dla uczestników będą wizyty (w miarę możliwości biorąc pod uwagę obowiązki reprezentacyjne) zawodników światowej sławy m.in. takich jak: Igor Omrcen (kapitan reprezentacji Chorwacji oraz Lube Banca Macerata), Ivan Miljković (były kapitan reprezentacji Serbii, jeden z najlepszych atakujących świata), Krzysztof Ignaczak (libero reprezentacji Polski i Asseco Resovii), Cristian Savani (kapitan narodowej drużyny Włoch, przyjmujący Lube Banca Macerata), Dragan Travica (rozgrywający reprezentacji Włoch), Novica Bjelica (były środkowy reprezentacji Serbii) oraz Natasa Osmokrovic i Sanja Popovic (czołowe siatkarki reprezentacji Chorwacji).

VolleyTeam Camp jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych w wieku od 9 do 17 lat. Najważniejszym celem dla organizatorów jest nauczanie, a mottem jakość i profesjonalizm; w trosce o dzieci i młodzież i o ich rozwój sportowy i duchowy.

Więcej informacji na temat tego projektu można znaleźć pod adresem internetowym: www.volleyteam.org

rm

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.