Powen na początek

Superliga po wakacyjnej przerwie wraca do Mielca. Na początek Stal mierzyć się będzie z Powenem.

W przedsezonowych sparingach nasz zespół w czterech próbach, tylko raz okazał się gorszy od Zabrzan.

Po pechowym remisie w Puławach, szczypiorniści Stali, chcą w sobotę sięgnąć po pierwszą wygraną w tym sezonie. Bardzo im na tym zależy, bo w sobotę po raz pierwszy zaprezentują się przed własną publicznością.

– Oczywiście liczymy na wygraną, ale beniaminka nie zamierzamy lekceważyć. Ekipa z Zabrza w pierwszej kolejce pokazała się jako dobrze skomponowana i poukładana drużyna. Na pewno starcie z nimi nie będzie dla naszych zawodników spacerkiem. Muszą zagrać skoncentrowani, by uniknąć niepotrzebnej wpadki – przyznaje prezes Stali Antoni Weryński.

Po pierwszym meczu sezonu z Azotami, trener naszej drużyny Ryszard Skutnik zgłaszał zastrzeżenia do gry swoich podopiecznych. Według niego sporo było niedokładności i prostych błędów. Te mankamenty mają już się nie pojawić w starciu z zabrzanami. – Nasz zespół solidnie pracował w minionym tygodniu. Myślę, że z każdym kolejnym spotkaniem, będzie prezentował się lepiej. Liczymy, że to co pokaże w sobotnim meczu, wystarczy do pokonania Powenu – dodał prezes Weryński.

W trakcie wakacyjnych przygotowań oba zespoły zagrały ze sobą cztery razy. Tylko w jednym przypadku stalowcy musieli uznać wyższość rywali. – To były tylko sparingi i nie należy sugerować się ich wynikami. W sobotę będziemy musieli potwierdzić swoją wartość w poważnej walce – zakończył nasz rozmówca.

STAL – POWEN
Sobota, godz. 19

p

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments