Powstaje pierwsza w mieście galeria 3D

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. W CH Plaza Rzeszów powstanie pierwsza w Rzeszowie wyjątkowa galeria trójwymiarowych obrazów.

Prace powstawać będą na oczach klientów. Przygotują je artyści, którzy tworzyli m.in. warszawskie murale w ramach projektu „Ścieżka śladami Marii Skłodowskiej-Curie po Warszawie” oraz Rok Chopinowski. Postęp prac nad malowidłami na ścianach rzeszowskiej Plazy można obserwować do 31 października. CH Plaza Rzeszów cały czas uatrakcyjnia ofertę dla swoich klientów.

– Chcemy, aby nasze Centrum było miejscem, które oprócz sklepów znanych i lubianych marek oferuje mieszkańcom Rzeszowa wiele dodatkowych m.in. kulturalnych atrakcji. Niedawno na wielopoziomowym parkingu uruchomiliśmy tor kartingowy. Przygotowujemy również cykliczne wystawy fotograficzne. Teraz mamy kolejną propozycję, która z pewnością zainteresuje mieszkańców Rzeszowa i okolic – mówi Michał Zych, manager ds. marketingu CH Plaza Rzeszów.

– W naszym centrum powstawać będzie, na oczach klientów i odwiedzających, galeria wielkoformatowych obrazów 3D. Łącznie będzie to 5 prac. Wszystkie wykonywać będą artyści, którzy tworzyli m.in. mural na Galerii Krakowskiej. Są to utalentowani ludzie, dzięki którym na ścianach naszego Centrum powstaną naprawdę wyjątkowe obrazy, z którymi odwiedzający będą mogli wchodzić w interakcję. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia CH Plaza Rzeszów i obserwowania pracy artystów, a także zobaczenia efektów ich pracy i zrobienia sobie niepowtarzalnego zdjęcia – mówi Michał Zych.

Postęp pracy będzie można obserwować codziennie od 24 października do 31 października w godzinach otwarcia CH Plaza Rzeszów (10 – 20). Kolejne etapy tworzenia Galerii 3D prezentowane będą również na stronie www.plazarzeszow.pl oraz na profilu CH Plaza Rzeszów na facebooku (www.facebook.com/PlazaRzeszow).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
7 lat temu

Tor kartingowy to porażka.
Goście nie mają pojęcia o bezpieczeństwie. Nie ma czegoś takiego jak niebieska flaga (która wystepuje na innych torach), czyli jak utkniesz za kimś to masz zmarnowane kilka minut, zamiast mieć frajdę z jazdy. Tor śliski jak lodowisko, karty mają skręconą moc, szybkość reakcji obsługi pozostawia wiele do życzenia, rezerwujesz 5 kartów okazuje się że jest tylko 4, ubierasz kask po kimś bez żadnych czepków. Jak dla mnie tragedia.
Byłem tam raz i więcej mnie tam nie zobaczą. Dla osób które chcą iść i mieć frajdę z jazdy naprawdę nie polecam, bo się zrażą do jazdy !!!!!!!