Pożar w wieżowcu na ul. Piastów. ZDJĘCIA

Fot. Autor

RZESZÓW. Około 12.30 do palącego się mieszkania przy ul. Piastów zostali wezwani strażacy.

Na miejscu zjawiły się cztery wozy, a okazało się, że w łazience jednego z mieszkań zapaliły się szmaty. Nie wiadomo dlaczego szmaty i śmieci płonęły, ale wiadomo za to, że właściciel mieszkania prawdopodobnie był pijany. Na miejscu pierwszej pomocy udzieliła mu załoga karetki pogotowia, ponieważ mężczyzna zanim opuścił mieszkanie nawdychał się dymu.

Na szczęście nikomu z pozostałych mieszkańców wieżowca nic się nie stało, a pożar w łazience został praktycznie natychmiast ugaszony. Około godziny 13 przyjechali również policjanci, którzy będą teraz ustalać przyczynę powstania pożaru.

ga


do “Pożar w wieżowcu na ul. Piastów. ZDJĘCIA”

  1. Bramkarz

    To nie pierwszy raz z tym delikwentem są problemy w tym wieżowcu Czas najwyższy żeby ktoś poważnie się zajął jego wybrykami bo to co on robi to nie są wcale żarty Decydenci spółdzielni i władze obudżcie się bo następnego razu moze już nie być !!!

    • napastnik

      nie wiem o co Ci dokladnie chodzi, z tym Panem nie bylo do tej pory zadnych problemow, czasami owszem mozna go spotkac pod wplywem ale nikomu nie szkodzi. chyba pomyliles osoby chlopcze.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.