Pożegnanie wakacji…

Doda zaśpiewa w niedzielę o godz. 21 w Mielcu.

PIĄTEK – NIEDZIELA, 26 – 28 sierpnia

Z hodowcami
RADAWKA RYMANOWSKA. Ekipy na imprezę zjadą już w piątek o godz. 18, o godz. 20 rozpocznie się wieczór huculski. W sobotę na Dolnej Polanie emocje sportowe i koncerty już od godz. 8, a na Górnej Polanie ocena bydła i zwierząt ras rodzimych od godz. 10.30. Wieczorem o godz. 20.30 pokaz sztucznych ogni, wieczór hodowców, dyskoteka. W niedzielę konkurencje od rana, a po południu rozdanie nagród dla zawodników i hodowców.

SOBOTA, 27 sierpnia

Z Czerwonymi Gitarami
NISKO. Święto chleba rozpocznie się o godz. 9 od rozgrywek piłkarskich o Puchar Burmistrza na miejscowym stadionie. W programie występy, koncert Czerwonych Gitar i dyskoteka pod gwiazdami.

Z Pectusem
MIELEC. O godz. 16.30 występ zespołu Cantica Romanza na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpocznie Dni Mielca. Godzinę później zagra Ekspedycja, a godz. 19 półfinalista programu “Must Be the Music” – zespół h.R.A.B.I.A. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Pectus.

NIEDZIELA, 28 sierpnia

Z „Braćmi”
STALOWA WOLA. Miejski Dom Kultury przygotował rockowe pożegnanie wakacji. Na scenie przed MDK wystąpią o godz. 19 „Alergen” i „Bracia”.

Z polskim Elvisem
NISKO. Po mszy o godz. 12 przejście korowodu mieszkańców z orkiestrą na stadion, gdzie będą gry i zabawy. O godz. 16 oficjalne otwarcie Dni Niska, koncerty i występy. O godz. 19 – polski Elvis Presley, a od godz. 22.30 – dyskoteka.

Z tańcem
DĘBICA. Na Rynku o godz. 17 rozpocznie się Ostatni Event Lata. W programie m.in. pokazy taneczne, koncerty zespołów i wokalistów z OKK Emka.

Z Dodą i Wałami Jagiellońskimi
MIELEC. W ramach dni miasta na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji od godz. 16 zaprezentują się zespoły taneczne SCK, a także klauni Ruphert i Rico. Zagra również Big Band z SCK. O godz. 18.30 przewidziany jest koncert Wałów Jagiellońskich, a godz. 21 – Dody. Organizatorzy zapewniają: wesołe miasteczko, gastronomię, mityng pchnięcia kulą, wystawę koła łowieckiego i prezentacje salonów samochodowych.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.