Poznaliśmy kolejnych artystów Cieszanów Rock Festiwal 2018

Jedną z gwiazd na tegorocznym festiwalu będzie legendarny zespół Dżem. Fot. MWMedia
Jedną z gwiazd na tegorocznym festiwalu będzie legendarny zespół Dżem. Fot. MWMedia

CIESZANÓW. Organizatorzy wydarzenia spodziewają się na imprezie ponad 20 tys. uczestników. Zagrają m.in. Dżem, Proletaryat, Łąki Łan czy Booze&Glory.

Cieszanowski festiwal od lat uchodzi za największe i najważniejsze rockowe wydarzenie na Podkarpaciu. Impreza, która odbędzie się w dniach 16 – 19 sierpnia skupi na scenie mnóstwo gwiazd, w tym młodych artystów oraz weteranów muzyki. Jak poinformowali organizatorzy, wystąpią m.in. Dżem, Proletaryat, Decapitated, Ania Rusowicz czy Booze&Glory.

Cieszanów Rock Festiwal od lat słynie z mocnego grania, w którym uczestniczy wielu artystów reprezentujących różne gatunki muzyki. W tej edycji wydarzenia na głównej scenie wystąpi 20 zespołów oraz kolejne 20 na scenie alternatywnej. Organizatorzy odkryli kolejne karty i przedstawili część z nich. – Na imprezie pojawi się Dżem, Proletaryat, Ania Rusowicz, Romantycy Lekkich Obyczajów oraz popularny w ostatnim czasie Nocny Kochanek – mówi Tomasz Róg, dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. Ponadto dla publiczności zagrają m.in. Hunter, Dr Misio, The Analogs, Łąki Łan, Booze&Glory, Frontside oraz Decapitated. – Wykonawców jest wielu, gdyż chcemy, aby na naszym festiwalu każdy znalazł coś dla siebie – wyjaśnia Róg.

W tegorocznej imprezie udział ma wziąć ponad 20 tys. osób. Jak wiadomo, Cieszanów to nie tylko koncerty, ale także wiele tematycznych wydarzeń. Na terenie miasteczka odbywać się będą pokazy filmowe, warsztaty czy kina plenerowe. – Staramy się zagospodarować festiwal jak najlepiej, stąd pomysł zorganizowania m.in. turnieju piłkarskiego, spotkań z muzykami oraz wspólnego tworzenia zjawiskowego muralu – tłumaczy Róg. Na wszystkich chętnych uczestników czeka pole namiotowe.

Kamil Lech

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
beton Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
beton
Gość
beton

Fajny kameralny festiwal, największa zaleta, to że nie ma ścisku i naprawdę można być blisko artystów. No i i brak wielkich kolejek w sklepach. Fajna spokojna atmosfera – w sam raz na końcówkę wakacji.