Poznaliśmy pierwszych wykonawców Cieszanów Rock Festiwal 2018

W tym roku na dwóch scenach w Cieszanowie wystąpi ponad 40 zespołów. Fot. Arkadiusz Rogowski

Cieszanów Rock Festiwal od lat określany jest jako mały Woodstock Podkarpacia. Fot. Archiwum

CIESZANÓW. Muzyczny festiwal co roku przyciąga rzesze fanów z Podkarpacia oraz innych części kraju.

Cieszanów Rock Festiwal to największe wydarzenie rockowe w całej południowo-wschodniej Polsce. Jego organizatorzy kilka dni temu poinformowali o pierwszych wykonawcach, którzy w dniach 16-19 sierpnia pojawią się na scenie. Mowa m.in. o Hunter, Dr Misio, The Analogs, Materia oraz grupie Decapitated.

Cieszanowski festiwal od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Uczestniczą w nim głównie miłośnicy mocniejszego grania, których z roku na rok na Podkarpaciu przybywa. Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia, ta edycja koncertów ma być wyjątkowa, tak samo jak wyjątkowi mają być wykonawcy, którzy pojawią się na scenie. O kogo chodzi? Przede wszystkim o zespół: Hunter, Dr Misio, The Analogs, Materia oraz Decapitated. W najbliższym czasie powinniśmy poznać grupę kolejnych artystów.

- Co roku na głównej scenie pojawia się 20 zespołów oraz kolejne 20 na scenie alternatywnej – mówi Tomasz Róg, dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. W poprzednich edycjach festiwalu występowali tacy artyści jak: Coma, Pidżama Porno, Kukiz i Piersi, Kobranocka czy Organek.

Organizatorzy tegorocznego wydarzenia spodziewają się w Cieszanowie nawet 20 tys. gości z całego kraju. Festiwal to nie tylko koncerty, ale również szereg innych atrakcji odbywających się na terenie miasteczka. Chodzi m.in. o pokazy filmowe, spotkania z artystami, warsztaty (np. malowanie koszulek, wydawanie płyt). Co więcej? – Będą odbywać się kina plenerowe, turnieje piłkarskie, a uczestnicy skorzystają z food trucków z jedzeniem – wyjaśnia Róg.

Kamil Lech

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.