Pracowite wakacje Sokoła

Fot. Wit Hadło

PŁYWANIE. To były pracowite wakacje zawodników Sokoła Rzeszów, okraszone dobrymi wynikami. Najlepszym może się pochwalić Mateusz Ungeheuer, który zdobył złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów na dystansie 50 m stylem grzbietowym.

– Mateusz uplasował się także tuż za podium na dystansie 100 m stylem grzbietowym oraz był 8. na 50 m stylem dowolnym. W mistrzostwach wystartowało także dwoje innych reprezentantów Sokoła: Dominika Kułaga i Kamila Świeca, które zajęły miejsce w drugiej dziesiątce – mówi prezes Sokoła, Artur Baszak.

Sokół to nie tylko pływanie, ale również tenis. – Na przełomie lipca i sierpnia, 30 zawodników spędziło tydzień na obozie tenisowym w Żywcu, z kolei pod koniec sierpnia pływacy uczestniczyli w podobnym obozie w Janowie Lubelski – kontynuuje Baszak.

W październiku tego roku Sokół Rzeszów będzie obchodził jubileusz 20-lecia swojej działalności. Z kolei już w najbliższy poniedziałek (10 września) rozpoczną się zajęcia z pływania i tenisa stołowego. – Zapraszamy wszystkich chętnych do naszej sekcji. Oprócz szkolenia pływackiego i tenisowego, organizujemy dla naszych podopiecznych zgrupowania i obozy, jak również rajdy rowerowe i wyjazdy narciarskie – dodaje prezes Sokoła.

Więcej informacji na temat zapisów do poszczególnych sekcji można uzyskać pod nr tel. 0-501-270-186 (pływanie) i 0-503-536-893 (tenis), a także na stronie internetowej www.kpsokol.pl.

mj

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments