Pracownicy w wieku emerytalnym zajmują miejsca pracy młodym

Po wejściu w życie reformy wieku emerytalnego nikogo nie będzie już dziwić, że w urzędach pracują siedemdziesięciolatkowie. Fot. Archiwum

RZESZÓW. 70-letni urzędnicy nie potrzebują emerytury.

Urzędnicy w praktyce popierają plan rządu na wydłużenie wieku emerytalnego. Nie są zbyt chętni na odchodzenie z pracy, a ich przełożeni cieszą się z pracowników z doświadczeniem. Najstarszy urzędnik ma 68 lat.

Więcej w Super Nowościach

Blanka Szlachcińska

do “Pracownicy w wieku emerytalnym zajmują miejsca pracy młodym”

 1. polaczek

  u nas w gminie świlcza sekretarz gminy pobiera 14 tysięcy pensji oraz 10 tysięcy emerytury pytam się czy w tym kraju sa święte krowy

  • Józef

   A to co ruskie go wybrali, czy nasi?. W Świlczy brak odważnych przepytać wójta o bezrobocie i przyczyny dlaczego nie skieruje tak zdolnej osoby do dyspozycji premiera?.

 2. Józef

  ps. Zastanawia mnie jedynie taki drobny szczegół : ilu lekarzy zdecyduje się dopuścić do pracy w wielu gałęziach gospodarki pracowników wieku powyżej np. 62 lat kobiety, 65 mężczyzni ??

 3. Józef

  Wiesiek – zrozum też starych postkomunistów , właśnie takich starszych gości których nawet pałą nie wygonisz z biur szczególnie , kiedy L.Miller czuje się coraz młodszy, tylko Alzhajmer pozwala mu myśleć znowu o jego silnym przywództwie wbrew temu co niegdyś zostawił po sobie. A ponoć sieroty po Palikocie znów garną do niego?. Co zaś tyczy pracy starszych doświadczonych ludzi , to byłbym skłonny wcale nie odbierać im możliwości pracy (dużo jest takich osób wartościowych , co tylko praca trzyma ich przy życiu). Zresztą w krajach zachodu jest to normalne że szanuje się starszych, pracę i nie zapomina o adekwatnej płacy . Trzeba tylko rozróżniać te dwie kategorie .

 4. lulz

  Vicekumendantka strózy miejskich ,na milicyjnej emeryturze dawno nabyla zwykłe prawa emerytalne,.Pogonic ta paniusie jako zbyteczny etat.

 5. wiesiek

  Zgred na zdjęciu podobni mu chcą tylko wydłużenia wieku emerytalnego. Ludzie w tym wieku z wyższym wykształceniem w większości są już umysłowo chorzy należało by ich leczyć. Mam doświadczenie zgredy ZUS biegli sądowi sędzia w podobnym wieku do mojego uważają że nastąpił u mnie częściowy powrót do zdrowia.Mam ponad 63 lata życia 37,5 lat pracy 11 lat bez płuca po operacji innych dolegliwości nie wyliczam 2 stycznia zgredy ZUS napisali że pozwalają mi na podjęcie pracy w ostatnio wykonywanym zawodzie.Elektromonterem jestem

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.