Prawdziwą miłość znajdziesz na wsi…

Fot. Archiwum

Osoby mieszkające na wsi mają większą szansę na znalezienie prawdziwej miłości, niż te mieszkające w dużych metropoliach – sugerują naukowcy. Co więcej, związki osób mieszkających poza miastem są z reguły dwa razy dłuższe.

Według najnowszych badań 77 proc. osób mieszkających na wsi znalazło swoją prawdziwą miłość. Dla porównania – jedynie 48 proc. „mieszczuchów” odnalazło w miejskiej dżungli swoją drugą połówkę.

Ze statystyk wynika też, że 61 proc. osób mieszkających poza miastem pozostaje w stałym związku ponad 10 lat. Na taki staż ma szansę jedynie 21 proc. mieszkańców dużych metropolii.

Wieś sprzyja również miłosnym wyznaniom. 51 proc. mieszkańców wsi pozostających w związkach słyszy: „kocham cię” przynajmniej raz dziennie. Dla porównania – jedynie 23 proc. mieszkańców miast decyduje się na taką czułość.

Specjaliści wyjaśniają, że to lojalność i ilość wspólnie spędzonego czasu korzystnie wpływa na związki osób zamieszkujących wieś. – Mieszkanie na wsi sprawia, że jesteśmy bardziej zrelaksowani i w zdecydowanie lepszej kondycji psychicznej, co ma bardzo pozytywny wpływ na związek – tłumaczą eksperci. Dodajmy do tego romantyczny wieczór na werandzie. Czy istnieje jakiś lepszy afrodyzjak?

PAP Life, anja

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.