Premiera CRV w Rzeszowie

Fot. Wit Hadło

Nowość: Honda CRV.

W piątkowy wieczór w firmie Sigma-Car odbyła się podkarpacka premiera najnowszej hondy CR-V. To już czwarta generacja tego modelu i jednocześnie najbardziej dopracowana, komfortowa i bezpieczna.

ZOBACZ ZDJĘCIA

CR-V jest dla Hondy bardzo ważnym modelem, więc i premiera tego samochodu musiała być wyjątkowa. W piątkowy wieczór w siedzibie firmy Sigma-Car przy pięknej oprawie scenicznej i przy muzyce z filmu Skyfall odbyła się podkarpacka premiera nowej hondy CR-V.

Nadwozie CR-V czwartej generacji ma wyraźne i dynamiczne linie. Dolna część ma stylistykę dość masywną, co podkreśla przynależność do aut typu SVU, natomiast górna część jest lekka i posiada sportowe akcenty, nieodzowny akcent Hondy we wszystkich modelach. Znakiem charakterystycznym tego modelu są światła, zarówno przednie jak i tylne oraz duża atrapa chłodnicy zachodząca na reflektory. Wnętrze, pomimo nieco mniejszej długości jest bardziej obszerne, lepiej wyciszone i jeszcze lepiej dostosowane do wymagań kierowcy i jego towarzyszy podróży.

Po raz pierwszy model ten dostępny jest również z napędem na przednią oś, a wersja 4×4 otrzymała nowy, znacznie lepszy układ napędowy. Do napędu CR-V Honda przygotowała dwa silniki 2.0/155 KM i 2.2/150 KM. Obydwa silniki są wyposażone w system start/stop, tryb econ oraz asystenta eco. CR-V wyposażony jest również w wiele urządzeń elektronicznych podnoszących bezpieczeństwo czynne i bierne.

Samochody są już w sprzedaży, więc można się przekonać jak w rzeczywistości sprawuje się nowy CR-V. Cena wersji podstawowej z silnikiem benzynowym i napędem na przednie koła wynosi 94 900 zł. Odmiana 4×4 z tym samym silnikiem to wydatek 111 500 zł. Diesel droższy jest o 18 tys. zł.

Grzegorz Burda

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o