Prezydent Ferenc błyszczy na facebooku

Facebookowy fanpage prezydenta Ferenca prowadzi zapewne ktoś z jego otoczenia. Fot. Arkadiusz Rogowski

RZESZÓW. Piękne zdjęcia, wzorcowy życiorys i pasmo samych sukcesów – tak przedstawiany jest w wirtualnym świecie prezydent Rzeszowa.

„Rewelacyjny Prezydent Rzeszowa, genialny menadżer, prawdziwy gospodarz, wizjoner, realista, wybitna osobowość” – tak przedstawiony został Tadeusz Ferenc na popularnym portalu społecznościowym facebook. Przez kogo? Tego nie wiemy, bo trudno jest odgadnąć, kto jest założycielem fanpage’a.

Jego pełna nazwa brzmi “Tadeusz Ferenc – rewelacyjny Prezydent Rzeszowa – Prezydentem RP”. Można się zatem domyśleć, że założyła go i prowadzi osoba z otoczenia prezydenta. Niemal wszystkie zamieszczane posty wychwalają jego wyczyny, od nowej trybuny po okrągłą kładkę. Nie brakuje też pięknych zdjęć, zwanych przez młodzież sweet fociami, czy pięknego, komunistycznego życiorysu Ferenca.

Jest tak słodko, że aż trudno uwierzyć, że stronę tę polubiło tylko nieco ponad 200 osób. To już nawet takie profile jak “Nie wiem co bierzesz, ale zmień dilera” mają sporo więcej… Panie Prezydencie, chyba najwyższa pora zmienić administratora! Zamiast określeń “rewelacyjny”, “genialny” czy “wybitny” proponujemy raczej “trendy”, “sexy”, “cool”. Zapewniamy, że strona będzie wówczas zdecydowanie popularniejsza!

Arkadiusz Rogowski

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
asterix1969
asterix1969
8 lat temu

Co się czepiacie – hasło jest OK: “Tadeusz Ferenc – rewelacyjny Prezydent Rzeszowa – Prezydentem RP”.
Czytajcie ze zrozumieniem:
“Tadeusz Ferenc – rewelacyjny Prezydent Rzeszowa – Prezydentem Rzeszowa Poszerzonego”.

Wojtas
Wojtas
8 lat temu

Ten dziadek jest oderwany od rzeczywistości, żyje we własnym urojonym świecie pełnym okrągłych kładek fontan i podniebnych kolejek. Nie dziwne więc, że tworzy sobie takie „hymny” pochwalne.

Mim
Mim
8 lat temu

Jak kto prowadzi biznesmen Marek Kuźmicz!!!Ale chyba za dużo słodzi….

Pablo74
Pablo74
8 lat temu

Jak by było na Facebook-u coś takiego jak „Nie lubię tego!” to na pewno by była przewaga ponad te „Lubię to!” :)

to ja
to ja
8 lat temu

ja juz zygam bleeeeeeeeeeeeee

Mol
Mol
8 lat temu

Panowie – litości bo się …zwymiotuję

rzeszowiak
rzeszowiak
8 lat temu

ALE SE KADZI !
Sam se kazal zalozyc poprzez specjalistow w ratuszu. Przeciez to nie ja zalozylem ta strone ani babka klozetowa z wychodkow miejskich.